Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy segíthessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy segíthessek a barátomnak?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Egy ónapja van barátom, akit nagyon szeretek.:)

Én az a csendes lány voltam az osztályban, színötös vagyok. Általánosban szinte nem is voltak barátaim, aztán átkerültem gimnáziumba, és csodák csodájára(magam se akartam elhinni), az egéz osztály szeret, mitöbb, nagyon értékes barátságokra tettem szert.

A barátom az a nagyon közvetlen fajta. NAgyon kedves velem, nézi az érdekeimet, segít amiben tud, vigyáz rám. De sok lány barátja van.

Az egyik legjobb barátnőmmel is összebarátkozott, őt i ölelgeti, stb.

Én egyszer megmondtam neki, hogy nekem ez eléggé rosszul esik. Megmondtam, hogy én nem csak egy haver szeretnék lenni.

AZóta még többet figyel rám. Igaz, emellett ölelgeti a barátnőimet, de nem zavar, mert tényleg tudom, hogy szeret.

Ma viszont poénból egy olyan öt ember az osztályomból elkezdte őt "oltogatni", hogy miért nem engem ölelget, és miért a barátnőimet, meg hogy jobb lenne ha elhúzna.

MOndtam neki, hogy nagyon szeretem, és tojja le a többieket, de látom rajta, hogy bántja a dolog.

Mit csináljak, mit mondjak neki, hogy leet egy fiúnak ilyenkor segíteni?:)

Mert nem szeretném, hog szomorú legyen. Tudja, hogy én szeretem, mégis szomorú...MIvel tudnám elérni, hogy ez ne érdekelje, és mosolyt csalhassak az arcára?:)


2011. nov. 28. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

szóval barátod egy homár, te meg egy magológép.:)


jó páros :DD

2011. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok magológép. VAgyis de, magolok. De fontosnak tartom az életemet, és a jövőmet, ami szerintem nem baj, mert emellett szoktam csajos napokat tartani barátokkal, stb.

Szóval szerintem nem baj, hogy odafigyelek az életemre.

És a barátok nem homár:)

2011. nov. 28. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ahogy végigolvastam az írásod nekem is az ugrott be, hogy a barátod nem biztos, hogy a lányokat szereti. A tanulással nincs semmi baj így tovább.
2011. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, akkor valószínűleg én írtam rosszul.:)

Nem az a nyafogós, meg, hogy odabújik egy lányhoz, hanem jóba van a lányokkal. 100000%, hogy a lányokat szereti.:)

Nem tudom leírni, de van egy meleg fiú az osztályában, egyáltalán nem olyan, férfias meg minden, vannak fiú haverjai is, csak kijön a lányokkal mint haver.:)

2011. nov. 28. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Szép kis osztály lehet a tiéd! :DDDD
2011. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!