Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teherbe eshetek így vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek így vagy sem?

Figyelt kérdés
Most két napja vettem be az utolsó szem fogamzásgátló tablettát.Tegnap együtt voltunk a barátommal , aki elsült bennem ?Teherbe eshettem e vagy sem.
2011. nov. 28. 10:17
 1/5 anonim válasza:
a megoldas erdekeben hivd ujra a baratodat, susson el meg1x:))
2011. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha végigszedted, akkor nem. Az egy hét szünetben, amikor általában megjön a megvonásos vérzés, akkor sem lehetsz terhes.
2011. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, abszolút esélyes. Boldog babavárást kívánok nektek!
2011. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha két napja vetted be az utolsó tabit,most megvonásos vérzésnek kéne jönnie,ami olyan mint a mensi de nem az,mivel fogamzás gátlót szedsz,az a szerepe,hogy ne ess teherbe!Hiszen nincs pete érés tabi szedése mellet,elvileg nem lehetsz terhes!persze hallottunk olyat is,hogy igen...de én bogyót szedek,2 gyerekem van,a férjem mindig bennem megy el és eddig még sose lettem terhes a szedése mellett!!!Csak amikor nem szedtem:)Akkor fogantak a fiukáim!Amúgy mióta szeded?Mert ha még csak most kezdted el,talán az első hónapba még nem véd 100%-ig!
2011. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pontosan beszedted a 21 napnyi fog.gátló adagot,akkor nem.
2011. nov. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!