Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehet még kettőnk közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet még kettőnk közt valami?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer találkoztam egy sráccal csak beszélgettünk, de nagyon aranyos. Vasárnap találkoztunk másodszor, de azóta nem is beszéltünk csak ma délután kicsit MSNen és tök fura volt kérdeztem mi a vaj de nem mondta meg. Lehet nem is érdeklem?
2009. máj. 12. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ha veled lenne a baj akkor már az első találkozás után ilyen lett volna és nem akart volna még 1x találkozni. Lehet, hogy csak rossz napja volt. Találkozzatok megint és akkor minden kiderül.
2009. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
biztos undorítónak talál és nem akar látni többet
2009. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
ja amúgy a vaj az a fehéres sárgás cucc amit a kenyérre kennek
2009. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Marha viccesek vagytok, biztos te soha nem írtál még el semmit... az első válaszolónak köszi! Ti meg ha nem tudtok normális tanácsot adni akkor inkább ne is írjatok.
2009. máj. 12. 22:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első válasz hasznos csak véletlen rossz helyre kattintottam
2009. máj. 13. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
büdös a szád
2009. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!