Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A téma az lenne, hogy én egy viszonylag átlagos 18 éves srác vagyok, élem az életem mint a legtöbb ilyen korú gyerek(pia,nők ..stb) de most először érzem úgy életemben, hogy úgy kell 1 lány, hogy szeretem is:/ és van 1-2 probléma...5 évvel idősebb, nem igazán rajong a fiatalabbakért mert úgy gondolja megbízhatatlanok én meg hát pont ezt a képet mutattam eddigi életemben:/ Valamint elég messze is lakik bár ez még a kisebb gond.
2011. nov. 26. 02:40
 1/7 Giovanni ***** válasza:
Mond el neki,változz meg,|||| ha megakarod szerezni tudd meg milyen palikat kedven, milyen belsővel, külsővel stb. és add azt amit akar! MAchóóóóóóóó és utána add elő neki amir érzel.
2011. nov. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Igazából az a gáz, hogy elég jó a kapcsolatom vele mindennap órákat beszélgetünk de csak így baráti szinten:) és nem tudom érdemes lenne -e kockáztatni:/

2011. nov. 26. 03:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy végleg elveszíthetem:(
2011. nov. 26. 03:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ez így működik.

Ha nem kérdezel rá, sosem tudod meg, de mindíg ott fog motoszkálni a fejedben, hogy milett volna ha...


A helyzet az, hogy férfi és nő között tényleges barátság nagyon nagyon ritka. Most még jól elbeszélgettek, de előbb utóbb ez megváltozik.


Rá kell nyomulnod. Semmi sincs kizárva. Itt kockáztatni kell. Ha még sem jön össze, biztos, hogy elveszíted. Ezzel számolni kell.

Viszont ne habozz ezen, mert te többet akarsz. Nem csak baráti kapcsolatot. Azért beszélgetsz el vele olyan jól, mert vonzódsz hozzá. Ha visszautasít, te sem fogsz már annyira kötődni hozzá. Utólag már nem fogod bánni, ez csak pillanatnyi érzés.


21F

2011. nov. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha észre veszed hogy ő is érez valamit,akkor kérdez rá, de ez jó hogy akkor kell egy lány ha igazán szereted!
2011. nov. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gaxal válasza:
vidd el discozni és ha igent mond akkor tied a pálya ha nemet mond akkor sry, aki mer az nyer :)
2011. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még várok 1 kicsit aztán pedig elfogom neki mondani:)

Igazából sokak szerint én is bejövök neki, de én ezt úgy szűrtem le, hogy csak szeret mint barát:) Majd kiderül:/

2011. nov. 26. 15:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!