Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok már kamukapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már kamukapcsolatban, játszottátok már el, hogy jártok valakivel és ha igen miért, milyen volt?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok!


21/F


2011. nov. 23. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ez szerintem hülyeség. 17/L
2011. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen, mert elvárják, és furán néznek rád, ha nem vagy állandóan párkapcsolatban... "Kell", hogy legyen valakid, különben melegnek titulálnak, ami oltári nagy hülyeség, nem mindenki függ a kapcsolatoktól...

Akár barátok is elvárhatják, de inkább a család... szívás :(


20/L

2011. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nekem most nagyon jól jönne egy ilyen kamubarátnő, de nem tudom hol és hogyan találhatnék


az a baj, hogy ezt azok úgysem értik, akiknek minden héten simán összejöhet akárkivel egy kapcsolat


értem itt a szép, magas, jó képű fiúkra és szexi, csinos, vonzó szép lányokra

2011. nov. 23. 22:26
 4/6 anonim válasza:

Várj, akkor nem egészen értettem.

Kamu-pár alatt azt hittem arra gondolsz, hogy azt mondod.

De te meg is akarsz vele jelenni? Hát... esetleg baráti körből, ha van olyanod, mert nem mindenkinek van, és azok között sem biztos hogy van alkalmas, aki bevállalja...

2011. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 22:52


nincsenek lány haverjaim, nem véletlenül nincs barátnőm sem, még nem is volt soha, de így 20-on évesen már egyre feszültebbé teszi a mindennapjaimat


nem is ez a fő gond, hanem, hogy én is szeretnék egy társat már, persze nekem sajnos nem jön össze valamiért senkivel sem


pedig nem is egy lánynak tetszettem már, de a szövegeimmel lehet a gond, meg nem tudok úgy beszélgetni egy lánnyal, mint fiú haverjaimmal,


lányokkal valamiért túl kedves, udvarias, jó fiú vagyok :/

2011. nov. 23. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Remelem vegul megoldodott a problemad es boldog parkapcsolatban elsz. :)
2012. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!