Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy újra bizzon bennem? Barátomat leteszteltem. Csináltam egy áll facebookot és elkezdtem irogatni neki egy lány nevében.

Figyelt kérdés
Odáig jutottunk, hogy megadta a "lánynak" a telefonszámát, hogy lefeküdjenek. Azt mondta végig tudta, hogy én vagyok. És most nem bízzik bennem, mert átvertem.
2011. nov. 23. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hmmm, hát talán ne verd át többet, kérdj bocsánatot, meg mond meg, hogy mekkora hülye voltál, mert az voltál!!!
2011. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha tudta volna nem megy bele a játékba, ez attól függ mikor mondta el
2011. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te elmondtad neki, hogy te voltál, és ő erre azt válaszolta, hogy végig tudta?
2011. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Hogy derült ki pontosan, hogy te voltál? Lehet, hogy csak duma hogy tudta. Bár ha az ál/facebook-odon nem volt nagyon ismerősöd akkor gyanús lehetett neki ha nem hülye. Mondjuk te viszont az vagy:D Szóval hogy volt pontosan?
2011. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha ilyen vagy ne várd el hogy bízzon benned
2011. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na ne. Még te vagy a rossz?
2011. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Amikor megadta a tel.számot, elmondtam, hogy én vagyok az. Utána amikor veszekedtünk, mondta, hogy tudta én vagyok.

Elég sok ismerôsöm volt, mert már egy hete megcsináltam. Azért teljesen nem vagyok hülye.:D

Jah és közbe irogatta nekem, hogy ez a lány milyen hülye, meg hogy hogy nyomul. Mondtam neki, hogy tiltsa le. Azt mondta letiltotta, ami persze nem történt meg.

Igen, én vagyok a rossz. :/

2011. nov. 23. 18:24
 8/14 anonim ***** válasza:
minek akarod a bizalmát amikor kb jogosan kémkedtél utánna?
2011. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
te alapjáraton nem bíztál benne mert ezt csináltad. +még át is b*sztad. lehet én vagyok a hülye de ezek után nem bíznék benned :/
2011. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na a bővebb információk tudatában már biztos vagyok benne, hogy nem tudta, hogy te voltál az, szóval te ugyan hülyeséget csináltál, de ő meg egy görény.
2011. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!