Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb nő, fiatalabb férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő, fiatalabb férfi. Mit gondoltok az én esetemről?

Figyelt kérdés
19 vagyok, és elég jó úton haladok ahhoz, hogy összejöjjek egy 32 éves nővel. Még nem voltam nővel és nem szeretném, ha emiatt esetleg kialakulna egy anyakomplexus szerűség. Szerintetek belevágjak?
2011. nov. 22. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

te szerencsés kutya!!!

19 f és én is szűz vagyok még.

2011. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vágj bele!
2011. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem barátnőm 19 éves és egy 32 éves férfival van együtt már 2 éve és nagyon szeretik egymást.
2011. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lol. Én is mindig idősebb csajokat dugtam de csak ilyen 2-3 évvel voltak idősebbek mindig. most 20 vok és 23 a nőm de ez azért kicsit nagy külömbség. De próba cseresznye.
2011. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel az exem egy tőle 20 évvel idősebb nővel csalt meg (most 48 éves a nagyi), ezért nem tudok jó képet vágni a dologhoz.

Persze ösztön az egész, de számomra a nagy korkülönbség akkor sem elfogadott. (és fordítva sem)


24/n

2011. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
B.a.z.d a nagyit ahol éred!!
2011. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Majd akkor jossz ra, hogy ostobassag, mikor kesobb lesz valaki korodbeli csajod. De hajra, teged megertelek csak ot nem.

De, ha osszejon kerlek ne mondd azt nehany ev mulva, ha egy ilyen part latsz:"fuj", mert a baratom ezt csinalja ugy, hogy kozben egyutt jart egy 40 eves novel. Ettol rosszul leszek.

2011. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!