Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik nektek bejönnek az enyhén kurv@s kinézetű lányok?

Figyelt kérdés
Műköröm, mell kirakva, bugyi kilátszik, felvarrt haj, stb..
2011. nov. 22. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Úristen, mit esznek a férfiak az ilyen lányokon??? Mondjuk a suliban majdnem minden lány kezd elk.rv.lni... Pedig csak 13 évesek, de már olyan miniszoknyát magukra bírnak húzni, hogy a fél hátsójuk nint van..
2011. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Én ebből a szempontból konzervatív vagyok. Az én értékrendembe nem fér bele, hogy mindenét ki tegye, riszálja a s.ggét idegenek előtt és ha elmegyünk valahová, vagy ha nem vagyok vele, akkor örökké azon aggódjak, hogy mikor fog félrek.rni. Ha kettesben vagyunk éjszaka, akkor legyen k.rva, de amúgy ne. Aki pedig k.rvának öltözik azt nem fogják komolyan venni és csak egy dugásra kell.
2011. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, képet fogadok.

Egy lány nyilván nem attól fog tetszeni, (vagy nem tetszeni) hogy milyen ruhákat hord, de semmi rossz nincs benne ha nem teljes fedésű ruhákat visel valaki, azzal meg hogy ki mit gondol, semmi értelme foglalkozni....

2011. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ironikusan értetted az "enyhén"-t? mert ez már nem enyhén, hanem erősen kur*vás.
2011. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!