Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem járok bulizni, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok bulizni, akkor nem is lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 14:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Remek, akkor asszem jobb, ha berendezkedek hosszabb egyedüllétre.
2011. nov. 22. 14:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem csak buliban lehet ismerkedni meg nőt szerezni, bár úgy talán könnyebb. Bár én eddig az összes nőmet úgy szedtem fel, hogy be voltunk b.szva mind2en:D mondjuk én nem is vagyok egy szépfiú meg a szövegem se valami nagy cucc
2011. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

80% aki buliba megy az nem akar kapcsolatot csak sexet vagy bulizni. Ha barátnőt akarsz próbáld meg pl nappal lánykollégium elött, Margit szigeten, valami kis téren, vagy a suliban ami talán a legjobb ismerkedésre.


20/F

2011. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
komoly kapcsolatra szert tenni szerintem ismerősökön keresztül, kisebb társaságokban, vagy ilyesmi helyzetekben lehet leginkább, bár ki milyen típus... de tapasztalatom szerint csajt komoly kapcsolatra se diszkóban se strandon se ien helyeken nehéz találni
2011. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*akarom mondani nem könnyű
2011. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!