Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékenykedik annyit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik annyit?

Figyelt kérdés
A barátom örökösen féltékeny mindekire. Szószerint mindekire. Engem ez kezd nagyon zavarni.(sőt már elég rég óta zavar) Hiába ülök le vele beszélgetni akkor is tovább folytatja. Néha már az őrületbe kerget... Semmi olyat nem teszek amivel kivívom ezt a viselkedést. Félek 'megfulladok' és egyszer ezért hagyom majd el. Szeretem és nem akarom elveszteni, de nem bírom így sokáig. Már lassan egy éve együtt vagyunk, de kezd sok lenni.
2008. márc. 21. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában önbizalomhiányra utal.Ha nem tudod meggyőzni,hogy neked csak ő a fontos,akkor valószínű nem is fog tudni megváltozni,sajnos sok ilyen kapcsolat van,vagy nyel az ember,vagy vált.Ne haragudj hogy ezt írom, de tényleg aki ilyen nem igazán tud megváltozni,mert valamiért fél hogy megcsalod, nem bízik abban hogy ő elég jó neked,ezt kellene valahogy erősítened benne.De nem lesz könnyű!
2008. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom csak tanácsolni, hogy türelemmel ülj le vele még ha kell, többször is beszélgetni. Ő is azért retteg, hogy egyszer találsz egy nálánál jobbat, és nem akarja ezt, ezért féltékeny annyira. Ahogy ezt ide leírtad, úgy mondd el neked is. Mondd, hogy úgy érzed, hogy megfulladsz egyszer, és ezért hagyod el. És tudatosítsd vele szóban is, tetteben is, hogy ő igenis nagyon fontos neked, és nem akarod elveszíteni, és semmi oka a féltékenykedésre. Légy türelmes vele, amíg csak tudsz!
2008. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudom mit érzel, igy vagyok ezzel én is...a megoldás az az hogyha leültök és tényleg nyugodtan megbeszélitek, legyél vele őszint, minél többször mondd el neki h szereted, s hogy mennyire fontos neked...ne légy kiakadva azon h féltékeny (tudom h nem könnyű) hanem ellenkezőleg, olyankor próáld megnyugtatni, s bebizonyitani h nincs oka...

Én már mindent próbáltam, először kiakadtam azán rájöttem h jobb ha szépen beszélek vele...mikor én megkérdetem kire féltékeny az volt a válasza h "mindenkire akivel beszélsz személyesen, messengeren, vagy ismered s fiú..."

a másik megoldás mutasd meg h te is féltékeny vagy:D

2008. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Higgadtank maaradni a legnehezebb ezt elismerem én is! Hát akkor már csak az maradt hogy még jobban/ még többször bebizonyítsam neki h nagyon fontos nekem!
2008. márc. 21. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ugyanez van a barátnőméknél. A pasi azok közé a férfiak közé tartozik akikért a nyakamat tenném hogy hűségesek. Tényleg egy hűséges, értelmes pasi, soha semmioylat nem tett amiért egy picit is érdemes lenne féltékenykedni. A barátnőm visont folytonfolyvást gyanusítgatja, féltékenykedik, még rám is a legjobb barátnőjeére :(, a srác már buszon sem ülhet nőnemű élőlény közelébe stb. Holott a barátnőm az aki a 2év alatt többször is megcsalta a pasit.

A megoldás? a beszélgetés nem mindig segít megoldani. Igazából vagy megszoksz vagy megszöksz, ill- vársz arra hogy felnőjön. Hiszen egy kapcsolat alapja a bizalom.

2008. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom,hogy ebbe nem csak a negatív dolgokat kell figyelembe venni....legalább érezheted hogy szeret,fontos avgy neki és nem akar elvesziteni!De van egy olyan tipusu féltékenykedés is,hogy ,,mindenki magából indul ki".Remélem érted ezzel mit akarok mondani.

Énis sokat féltékenykedek(fiu vagyok) és őszintén megmondom,hogy amig nem feküdt le velem bnőm, néha-néha, ha már nagyon ugyéreztem ,hogy szükségem van rá találkozgattam egy olyan lánnyal aki9töl megkaptam azt amit szeretnék!Tudom,hogy ez angyon aljas szemét dolog,de..valahogy nem éreztem jol magam szex nélkül...de amiota bnömmel aktivan csináljuk félrelépésre nem is gondoltam...:)

2008. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elöttem szólónak: volt nálunk is úgy, hogy a barátnőmnek nem volt kedve a szexhez, de szerencsére van keze s segített ebben nekem. Nem kellett más csajhoz mennem :P.


A féltékenykedéseknél legtöbbször az a gond, hogy a fél nem képes beszélni vele a témárol s meggyozni, hogy nincs mitol tartania, hanem csak lebassza a masikat. Emiatt meginkabb felerositi az egeszet, mivel arra gondol, hogyha nem beszél nyiltan, talán titkolnivalója van. Üljetek le s beszéljétek meg. Én is féltékeny típus vagyok s ez idegesít, hogy a barátnőm, ha mondok valamit (szemrehanyast teszek)neki, azzal valaszol, hogyha elhagyom, felakasztja magat, s ez rosszul esik, amolyan zsarolásféleség, s ez nem szép

2008. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!