Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan menjek oda hozzá? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozzá? (lent)

Figyelt kérdés

Tudom ez is csontig lerágott kérdések közé tartozik de most tanács kell.

Van egy lány akibe rettenetesen szerelmes vagyok(már jó ideje) nagyon tetszik, sok dologban hasonlítunk, gyakran figyelem, néha a szemembe néz, olyankor az agyam kidobja a kék halált és számomra megáll a világ pár másodpercre.

Egyszerűen nem merek hozzá odamenni beszélgetni, pedig más lányokkal még akiket kevésbé ismerek azokkal is nagyon jól elbeszélgetek, de pont aki tetszik azt nem tudom megközelíteni.(még FB-n sem merek ráírni)

Hogyan menjek oda hozzá, mit mondjak neki mivel kezdjem.Nagyon sokat jelent nekem még így is, hogy nem ismerem, de látom, hogy kedves, nem akarom elrontani a dolgokat.


2011. nov. 15. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismeritek egymást személyesen? Tudja a neved?
2011. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bár ezt kihagytam de igen természetesen ismerjük egymást konkrétan 1 osztályba járunk :/
2011. nov. 15. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezesetben nem lehet olyan nehéz a dolog. Csak van valami "oszály" ügy ami kapcsán szóba elegyedhetsz vele... a lényeg, hogy szépen egy semleges témával indíts. Később már könnyebben fog szóba elegyedni veled, onnan pedig már bármi lehet. Csak megtörni nehéz a jeget, utána már reped magától :)
2011. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmmm ezzel öntöttél belém némi önbizalmat, amint lesz rá lehetőségem megpróbálkozom vele.Köszi!
2011. nov. 15. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is osztállyal kapcsolatos ügyekben kezdhetsz vele beszélgetni, vagy ha elkéred a házit, megkéred magyarázza el miért ez a megoldás stb. Nem tudom, hogy ott esztek-e a suliban, ha igen akkor nyugodtan ülj oda hozzá, lehet akkor is dumálni.
2011. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá,hogy elhagytad valamelyik füzeted és le akarod fénymásolni az ő füzetét:)))Kérdezd meg oda adná-e!
2011. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!