Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a pasimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a pasimat?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottunk mert azt mona h mást szeret és h én csak teccek neki..!Én vissza szeretném szerezni!Kérlek segítsetek de ne azt mondjátok h felejtsem el mert nem tudom..!:S

Pls..nagyon segítsetek mert nem bírom ki nélküle!!


2009. máj. 9. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyelek meg. Nem tudsz mit tenni, mások érzéseit nem tudod befolyásolni. Ha te mindent megtettél, akkor ennyi, hagyd futni. Ha szeret, akkor rájön napokon belül a hiányod miatt és keresni fog.
2009. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszike:)

De amikor szakítottunk másnap egész nap arra volt amerre én,ahova mentem ő is arra,és reggel pedig egésznap negenm nézett4és mindez a suliba..!

segítsetek h mit tegyek

2009. máj. 9. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
csípd ki magad, beszélgess fiúkkal flörtölgess. Majd megfogja enni a féltékenység.;) (ha érez valamit)
2009. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem akármikor találkoztok ne lássa mindig azt hogy te mennyire hajtasz rá! Légy egy kicsit titokzatos....kezdj vele egy kicsit flörtölni....de ne 'dobd'magad neki....s mivel eddig is tetszettél neki,nem fogja tudni megállni hogy ne menjen oda hozzád...
2009. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm életmentőek vagytok..:)
2009. máj. 9. 21:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Am...köszi de összejöttünk mert azt mondta h hülye volt és h nem bírja ki nélkülem..:)
2009. máj. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!