Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Hogyan tudassam vele, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki most jött a sulinkba. Először tökre közömbös volt, az első 2 hétben alig vettem észre. Harmadik héten járt egy évfolyamtársammal két hetet, így elment a szeptember. Október elején szakítottak és azóta a srácnak nem volt barátnője, de kiszemeltje igen, és nagyon csajozós típus. Neki olyan lány kell, aki irtó jól néz ki és mindig csinos. Voltam kisebb csapatban vele bowlingozni (9-en voltunk) és hát..volt egy pár pillanat amikor csak mosolyogtam hogy ott áll mellettem, mögöttem vagy előttem, az egyik legjobb az volt amikor néztem az eredményeket és ő meg leült a mellettem levő székbe...nem beszéltem vele szinte semmit. Volt ott eg ymásik lány is, félek, hogy miatta volt körülöttem, mert az a lány velem volt. Egyszer kérdeztem hány óra van, egyszer azt, hogy mennek is haza és azt hiszem többet nem. Kijöttünk a teremből, hazament két csaj, ott álltunk egy körben tanácskozva, hogy hova menjünk és egyszer észrevettem, hogy engem néz, elkaptam egy másodpercre a tekintetét. Viszont mindig úgy érzem, hogy utál, egyáltalán nem érdeklem és levegő vagyok neki. Nem tudok vele semmiről beszélgetni...ráírok a neten és semmi nem jut eszembe...2 percenként kérdezek és ennyi...:'( Néha mond ő is valami nagyon keveset...Pedig olyan aranyos...mit tegyek, hogy észrevegye, hogy nekem tetszik és tudassam vele, hogy mutasson ő is valamit ami alapján leszűrhetem, hogy én is neki?:( Nem biztos, hogy a legjobb ötlet megmondani neki, mert akkor soha többé nem megyek azzal a társasággal sehová, annyira beégnék az ellenségeim szemében (mert azokkal is jóba van) hogy egy egész hónapon keresztül én lennék a pletykaközéppont.:( Előre is köszönöm!:)
2011. nov. 13. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
"Szia szépfiú! Nagyon bejössz nekem! Mi lenne ha lecumiználak?" Ez elég célra törő, és tuti nem mond nemet, kivéve, ha meleg.
2011. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gyaaa:o:D köszi:D
2011. nov. 13. 15:46
 3/3 anonim válasza:
mond meg neki xD
2011. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!