Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy a lány igent mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a lány igent mond ha megkérem járjon velem! Akkor mit tegyekha igent mond :? és azután? 13F vagyok SÜRGÖÖS

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz.
2011. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Solarian ***** válasza:
Busszátok meg! Tök normális kérdést tett fel hogy egy lánnyal ne legyen bunkó. Erre ti mit csináltok? Letrollkodjátok. Ilyen barom egy társaságot életembe nem láttam...
2011. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Solarian ***** válasza:
Jaigen. Az átölelős olyan normálisan hangzik.
2011. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Sloarian:D köszi én is igy gondolom

nem tudom miért ilyen szemetek

2011. nov. 10. 21:35
 15/17 bánomisén ***** válasza:

Kérdező: reflexből írnak ilyeneket, nem mindegyik korodbéli tesz föl normális kérdést, sőt, inkább baromkodnak, a válaszolók meg ahhoz vannak szokva.


Izgulsz, mi? :-) Éppen most tűnődtem el, hogy az én gyerekkori szerelmem vajon mit érezhetett, amikor "összejöttünk". Mi is 13 évesek voltunk :-)


Solarian: Kösz! :-)

2011. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én például sohasem terveztem el, hogy pontosan mit fogok csinálni. De jó ha tudod, hogy ha igent mond, akkor már nagyon elszúrni nem tudod. Bárhogy is döntesz, csók, vagy ölelés, netán mindkettő, az ugyanolyan jó lesz neki is mint neked. Ne feledd, ha igent mond, azt azért teszi, mert ő is azt érzi, amit te. Hajrá, csak ügyesen!
2011. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
kösz midnnekinek:D
2011. nov. 11. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!