Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác és nem tom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác és nem tom hogy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

mindig a mellemről kér fotót, küldtem neki kettőt és most a pucér testemrőlis akar de mondtam neki h nem fogok küldeni neki, erre jött azzal a dumával h bármit meg ad érte, megint nemet mondtam neki. most meg azzal jön ellopták a memória kártyáját és h küldjek neki még egyet.... amióta nemet mondtam neki azóta amikor ráírok az msn-jére sosem válaszol,meg h küldök neki üzik arra sem.

nem értem miért csinálja ezt, ti mire gondoltok?


2011. nov. 2. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert látni szeretné a pucér habtestedet. Melyik fiú ne szerné??
2011. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik fú ne szeretné. (bocsi az elírásért!)
2011. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most is ráírtam és nem írt vissza, lehet h a kép miatt?...
2011. nov. 2. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszett neki az előző. Küldd már át priviben, akkor majd meg tudom mondani ;)
2011. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismered a csávót? Mert ha nem minek küldözgetsz? Ha meg ismered, de nem a pasid akkor is ez a kérdés. Szerintem nem kellet volna képet küldened.
2011. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mert egy rohadt r.banc vagy. :D

a p.nádról nem küldesz véletlenül fotót?

2011. nov. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

arra gondolok, hogy egy kis hülye tinilány vagy aki a melléről küldözget képeket egy totál idióta kis tinifiúnak aki a szobában arra a képre húzogatja a kukiját!

szerintem felejtsd el a srácot mert egy idióta!

2011. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már egy ideje nagyon jó barátok vagyunk 5 éve ismerem és mostanra lettünk nagyon jóban!!
2011. nov. 6. 12:19
 9/10 A kérdező kommentje:
De amióta felhozta,h küldjek képeket és én elutasítottam megsértődött.
2011. nov. 6. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor se kellet volna. A barátság nem erről szól. Szóval a csávó ezzel szerintem bebizonyította, hogy nem az igazi barátod.
2011. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!