Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért buknak a pasik a ribanco...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a pasik a ribancokra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 08:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De amúgy továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a vonzalom hiánya lesz a probléma itt a "normálisakkal". Mert aki jobban néz ki az átlagnál, az a legtöbb esetben durván elszáll magától. :-)
2011. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ma 11:06 vagyok. És igen, ebben igazatok van. Nem tagadom, hogy a külső számít. Viszont egy kis személyes példa: évekig ragaszkodtam az elveimhez, hogy márpedig csak olyannal állok le akinek nem csak a külsőm tetszik, hanem észreveszi, hogy több vagyok. Egy hónapja kicsit többet ittam a kelleténél, és nem vagyok rá büszke, de kavartam valakivel. Nyilván nem történt semmi komoly, hiszen annyi eszem azért van, hogy ha eddig ragaszkodtam az elveimhez, akkor nem adom fel őket ilyen egyszerűen. De mégis úgy érzem,azzal, hogy kicsit "ribancosan" viselkedtem észrevettek, amíg jól viselkedtem, akkor meg nem... Pedig külsőm nem változott közben. :)
2011. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyilván szórakozó helyen voltál, ahol a pasik annyira be vannak állva már alapból, hogy mindenki rámozdulnak, aki hajlandóságot mutat rá. :D
2011. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nem az a kategória volt :D:D
2011. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előzőnek: mert azok könnyebben kaphatóak, nem kell sokat kérlelni...
2011. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt már legalább ezerszer megkérdezték. Használd a k.rva keresőt.
2011. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!