Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek be egy pasinak?

Figyelt kérdés

Szóval egy suliba járunk ő egy zöld kawasakival szokott járni, és olyan jól néz ki :S!

14/l



2011. okt. 30. 08:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

hát van ő meg egy hondás csaj meg a robogósok...

18 éves

2011. okt. 30. 10:51
 12/18 A kérdező kommentje:
kawasakit meg nem tudok venni, mert az nincs 50esbe, meg különben sincs még semmilyen jogsim
2011. okt. 30. 10:52
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt csak viccnek szantam:)) Nem gondoltam komolyan hogy vegyel egy mocit csak azert, hogy megtetszedj egy pasinak. Egyebkent majd szamolj be mire jutottal a kiszemelteddel!!
2011. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Amazing ***** válasza:

De utálom, ha egy csajnak azért tetszik egy pasi mert olyan jó Autója vagy motorja van.

Ásd már el magad XD

Menj a plázába és inkább vegyél magadnak új ruhát, akkor biztos kevésbé fog tetszeni a fiú :D

Ja és remélem nem jön össze veled, mert nagyon rákúrna :)

További szép napot:)

2011. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Édes kicsi lány nekem BMW-m van, nah gyere elviszlek egy körre! :)
2011. nov. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
van egy 30 éves őskövületed: _D
2011. nov. 1. 02:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne kezdj el ku*vásan öltözködni. Akkor legfeljebb csak arra gondolna, h milyen joo lenne egy alkalomra. A csinos és a kur*ás közt van különbség... És ja, járj el oda, ahova ő, stb. ÉS azt se mond, h motorőrült vagy, ha nem igaz. Inkább csak nézz utána a motorjának, hogy ha szóbajön, tudj vmit hozzá szólni. Egyébként szerintem is nagyon ráb*szna, ha veled jönne össze. Nagyon gáz vagy. 17/L
2011. nov. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: és szerintem vigyázz az ilyen pasikkal. ÁLtalában tudják, hogy minden csajt akkor kapnak meg, amikor akarják. Legalábbis a többségét. De most komolyan! Nem vagy te kicsit felszines???
2011. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!