Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy 12 éves lánynak 16 éves fiúja van?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Ez egyszerűen büntetendő... Rossz példa a 18 éves lány és a 22 éves fiú, mert ott már mindketten felnőttek. Egy 16 éves fiú keresgéljen a kortársai között +/- 1-2 év, de a 12 éves KISLÁNY még ne pasizzon, foglalkozzon olyan dolgokkal, mint pl az iskola.
2011. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Napietus, nem értek veled egyet :) Nekem az első barátom 11 évesen volt (osztálytárs), majdnem egy évig jártunk, de nem akartunk szexelni. Tudtuk, hogy annak még nincs itt az ideje, helyette moziba jártunk, fogtuk egymás kezét, és a csókig mentünk el. Gyermekszerelem, szép volt. Ettől még a lány nem k*rva, és az anyja nem rossz anya. Szóval szerintem azzal nincs gond, ha a lánynak ennyi idősen barátja van.


Viszont 4 év ilyen esetben nagyon sok, ebben a korban a fiúk már nagyon vágynak a szexre. Így a lánynak kell nagyon észnél lennie, és dobnia a csávót, ha többet akar. Én a szüleik helyében duplán odafigyelnék, és beszélgetnék a lánnyal, hogy miért nincs még itt a szex ideje.

2011. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Beviz Elek ***** válasza:
46%
Őszintén? 16 évesen nem jöttem össze egy 14 éves lánnyal, mert túl fiatal volt....
2011. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is volt 12évesen pasim. Sőt a kapcsolta 18éves koromig tartott.

A fiú meg 3 évvel idősebb volt.

Nem szexeltünk azonnal.

Eleinte túl fiatalok voltunk... Csak moziba jártunk,filmeztünk stb...

Érettebb voltam az átlagnál. Szüleim biztak bennem...

Tudtam mit akarok...

Lehetett fiúm. Egy volt a feltétel. Hogy az osztályzataim megmaragyjonak.:)

15éves koromig várt a szeretkezéssel...

Minden tök jó volt...:)

2011. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az h balfax a fiu.
2011. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 bánomisén ***** válasza:
65%
Én mást kérdezek. Miért van egy 12 éves gyereknek "fiúja"???? Inkább barbizz, kislány, az való neked, nem a fiúk.
2011. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mennyi prűd, manapság már 12-13 évesen du*gnak... akkor még mindig jobb HA CSAK járnak nem? Azért szexelni nem muszály, mellesleg meg a legtöbb 12-13 éves már kinéz 16, 17-nek is, de mind1
2011. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hogy lehet a fiu ennyire gáz.

14 ÉVES KORTOL LEHET EGYÁLTALÁN FIUZNI.

A fiu meg valami eszméletlen balek hogy csak egy 12 éves KISLÁNYnak tetszik.


GÁZ

2013. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!