Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy megfoghatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy megfoghatom egy lány kezét? Vagy milyen helyzetben foghatnám meg a kezét először?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal kézenfogva szeretnék sétálni és nem tudom, hogy mit kéne tennem, hogy ne legyen fura. Még soha nem volt barátnőm. 15/f
2009. máj. 3. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen odanyúlsz,és megfogod a kezét!:)
2009. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

randizzatok először

hívd el nyíltan és őszintén ott pedig elbeszélgethettek stb

2009. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom egy romantikus éjszakai séta közben fogta meg először a kezem, akkor voltam 16, ő 17. Sétáltunk és egyszer csak megfogta a kezem, utána már kéz a kézben sétáltunk. Most 20 ill 21 évesek vagyunk most is "divat" kézfogás köztünk :)
2009. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én azt mondanám hogy az első csók után.
2009. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

randira hívod, mikor tali, köszönsz, puszi puszi, és megfogod a kezét, csak szépen finoman, de ugy mintha ez neked természetes lenne!:)ezzel kimutatod hogy szeretnél tőle valamit és azt is hogy mersz kezdeményezni. túl sok ellenvetése nem lehet, max zavarba jön, meg miért ordítana le vagy vágna pofán hiszen csak a kezét fogtad meg!:)

Az hogy kézenfogva sétáltok növeli bennetek az "együtt vagyunk" érzést,:D és jobban hajlik a csókra is majd. persze a csókkal ne rohand le, azzal várjál!) JAH! az milyen hogy az első csók után??XDXDXD könyörgöm azt hogy? ahoz hogy megcsókolja a lányt csak közelebb kell kerülnie, alap hogy előtte már fogja a kezét!!:D pl. leülnek egy parkba szorosan egymás mellé, kis romantika, fogják egymás kezét és HOPP! :D már meg is volt az első csók!:D... szóval csak bátran!

2009. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám, hogy az első csók után. De mindenképp legalább a harmadik randin. Mert ha eljuttok odáig, akkor a lánynak is tetszel és nem veszi tolakodásnak, amivel esetleg mindent elronthatsz.. Szóval a túl korai szerintem ronthat a dolgon, de a harmadik randin már pont időszerű.
2009. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti nemtom miről beszél. Én eddig csak a csók után fogtam meg egy lány kezét. Gondolj már bele milyen idétlen, hogy kézenfogva sétálok egy lánnyal de még meg se csókoltam...szembejön 2 ismerős mivan jártok?

-Áh dehogy még csók se volt...


Sétálgattok mint 2 haver, beszélgettek, nevetteted, leültök, közelebb ülsz, nézed, beszélsz hozzá, közelebb kerülsz, megcsókolod, puff utána meg természetesen megfogod a kezét és örülsz magatoknak.

2009. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!