Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kell ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Mennyi idő kell ahhoz hogy szerelmes legyél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 4 hónap kellett..
2011. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, valkinek elég egy perc, valakinek hosszabb idő kell , van aki valakibe 1 perc alatt bele szeret és van akibe csak hosszabb idő után. Buta kérdés!
2011. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Walk With Me ***** válasza:
Szerintem is emberfüggő, ugyanakkor nincsenek ilyen szélsőséges időtartamok, hogy egy perc. A lényeg, hogy elég jól kell ismerni az illetőt. 1 perc alatt mit tudsz meg valakiről? Mi a hobbyja, hold dolgozik, milyen zenét hallgat? Ez édes kevés, ilyenkor még egyáltalán nem tudod, hogy ki az az illető, akkor hogy is lehetne beleszeretni, pontosabban kibe szeretnél ilyenkor bele? Legfeljebb akit bele képzelsz. Szerintem legalább egy hónap kell hozzá, de mondom, az ismeretség a lényeg, hogy tudd kivel állsz szemben.
2011. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Britney Spearsnél semmi.
2011. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig 20 év se volt elég.
2011. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap kellett mindkét komoly barátomnál!

De attól függ milyen típusú ember vagy. Vannak nagyon szenvedélyes, lángoló alkatok, akik úton út félen beleszeretnek valakibe, vannak a kiscsigák akik hosszú hosszú hetek, hónapok, netán évek alatt érik el a szerelem szintjét. És persze az is nagyon fontos h az illető mennyire felel meg "elvárásaidnak" és h milyen gyakran találkoztok, találkozásaitok minősége, beszélgetéseitek mélysége... sok mindentől függ! Ilyen kérdést nem lehet megválaszolni! :)

2011. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem pár perc elég volt anno
2011. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a minimimum a másodperc törtrésze a maximum pedig a soha. Volt olyan lány, akivel összenéztünk és egy év múlva odajött hozzám az utcán, hogy azóta keres. Volt olyan barátnőm, akibe évek alatt sem lettem sajnos, ő mondjuk igen.

De én is voltam úgy, hogy egy pillanat alatt összeomlottak a falak, ahogy egy nőt láttam, szerintem ezt ő is így érezte, ott állt előttem egy lány akit soha nem láttam, és olyen volt mintha eddig együtt éltük volna az életünk ismerném és szeretném. Rámköszönt, én is vissza és mivel egy fiúval volt nem akartam túlzottan kezdeményezni, csak annyit kérdeztem, hogy honnan ismerjük egymást, ő nem tudta megmondani... Szóval ebbe a lányba kapásból beleszerettem, de volt párja ezért nem kezdeményeztem. Aztán ki tudtam deríteni ki ő, akartam üzenni neki, de állítólag akkora szerelemben van, hogy nem akartak üzenetet átadni, sajnos egyetlen közösségi oldalon sincs fönt... Szóval egy pillanat elég beleszeretni valakibe...

2011. okt. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!