Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Hiányol?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottam barátnőmmel. Nem beszélünk se telón se neten. Csak annyit látok hogy posztol néha facebookon egy két szerelmes dalt. Talán hiányzok neki? (egyébként ő szakított velem,és ő szerinte még a jövőben lehet megint együttleszünk)
2011. okt. 19. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Túl sokat képzelsz bele..
2011. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

facebook nélkül meghalnátok?

amúgy én nem a szövege miatt szoktam kitenni egy számot, hanem azért mert tetszik csak simán.

2011. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az az érdekes ezelőtt sosem tett ki semilyen szerelmes számot, szóval azért fura ez nekem
2011. okt. 19. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye! Ő dobott, de később még maradéknak jó leszel. Ha már bőven evett.
2011. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha a szakítás annak a félnek is fáj, aki véget vetett a kapcsolatnak. Lehet, hogy hiányzol neki, főleg ha sokáig voltatok együtt, de ettől még egyáltalán nem biztos, hogy valaha is összejöttök még. Ne reménykedj, lehet, hogy felesleges.
2011. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt megnézem hogy eszik :D, ő úgy állította be magát mint a suli lúzere, sose néztek rá jó nőként. Mindig gúnyolták valamivel
2011. okt. 19. 21:19
 7/9 A kérdező kommentje:
sztem nem lehetetlen ujra összejönni vele, minden szempontból én vagyok neki az első és ugyebár mindenkiben az hagy a legnagyobb nyomot
2011. okt. 19. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Még mindig azt mondom, túl sokat képzelsz bele. Na és még nagyképü is vagy.
2011. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetetlen hogy fáj neki meg hiányol. De nem biztos hogy ettől újrakezditek... az érzések változását nem lehet megjósolni. egyébként ha vigasztal... Ugyanebbe a szar helyzetben vagyok. szerintem se reménykedj... Ahogy esik úgy puffan. Ha ő kibírja nélküled akkor te is nélküle.
2011. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!