Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb lánybarátom pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb lánybarátom pasija bunkó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legjobb lánybarátom pasija sorozatosan bunkó velem. Ha úgy alakul, hogy egyszerre vagyunk ott valahol a srác direkt észre se vesz, még csak nem is köszön. Szóltam már a lánynak, hogy nevelje meg egy kicsit a pasiját, de szerinte ez nem az ő dolga. Mondjam meg én a pasijának, ha bajom van vele. Különben is, ő csak féltékeny rám, és teljesen elnézhető, ha nem érdeklem még annyira se, hogy embernek tekintsen. Lány láthatóan bele van pistulva, és még ennél is több mindent elnéz neki. Én meg nem akarom ezt annyiban hagyni. Mit lehet erre reagálni?
2009. máj. 2. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. Annyit tehetsz, hogy úgy intézed, ogy akkor találkozzatok, amikor a lány barátja nincs ott. Semmi közöd hozzá, hogy kivel, miért jár.
2009. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

amikor nem köszön ,meg nem vesz észre (vagyis játssza a pics*ját), menj oda hozzá, és nézz bele az arcába, mondd hogy csá b*szdmeg!, vagy így lengesd a szeme előtt a tenyeredet, meg ilyenek.

ő fogja kellemetlenül érezni magát, nem TE!

ha meg nem akarsz ilyen radikális lépéseket, kezdj el a barátnődnek RÓLA beszélni amikor ő is ott van és "nem vesz észre", észre fogja venni magát, és el fog süllyedni szégyenében.

2009. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Kerültem már hasonló helyzetbe.

Ne is foglalkozz a sráccal, nézd levegőnek. Előbb vagy utóbb majd a barátnőd is észreveszi, hogy mekkora állat van az oldalán. Ja, és a barátnődet tényleg hagyd ki az egészből, ha annyira bele van esve a srácba, téged fog megutálni.

2009. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Beindultál rá mi?
2009. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a kérdező fiú.

18:29-es voltam.

2009. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!