Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt vagyunk jó, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagyunk jó, de egyébként meg rengeteget sírok miatta. Szükségem van nekem erre a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre nekem kellene tudni a választ, de még nem volt ehhez hasonló komoly kapcsolatom. 20 éves vagyok, ő 25. Elég gyorsan megtörtént köztünk minden. Nagyon szeretem, és amikor együtt vagyunk nagyon jó vele és kedves, olyankor semmi baj. De borzasztó elfoglalt, folyton telefonál, dolgozik, gyakran nem válaszol az sms-eimre (magától azért szokott írni meg hívni). Egy csomó feladatomra nem tudok koncentrálni, mert folyton ő jár a fejemben és a kapcsolatunk. Kicsit nehezíti a dolgot, hogy a szex eszméletlen jó...De ez nem elég nekem.

3 hónapja vagyunk együtt. Lesz még jobb?


2009. ápr. 28. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret téged, semmi gond, ne aggódj. Kérdezd meg tőle.Nem csak a szex a fontos. Lehet fontos neki a karrierje. Toleráld.Ne rágódj feleslegesen dolgokon, ha egyébként jól elvagytok, nincsenek kibékíthetetlen ellentétek köztetek, szerintem van jövője a kapcsolatotoknak. Felnőtt emberek vagytok, ő ugyebár 5 évvel idősebb nem csoda ha tenni akar azért hogy a mai világban megéljen. Beszéljétek meg hogy pl. 2 naponta néhány órára csak egymáséi vagytok, olyankor nincs szó munkáról stb. csak te meg ő.
2009. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam szinte ugyanez a helyzet csak az én párom jóval idősebb. Ő is állandoan dolgozik ami miatt sokszor összeveszünk. Van amikor 1 nap múlva válszol az üzenetemre. Nem lakunk messze egymástól kb 20 perc mégis csak 1 héten 2X tudunk találkozni. Én sokszor mondom neki, hogy nem is szeret mert akkor többet lenne velem. Múltkor szakítani akartam vele nem sikerült, mert mégis csak szeretem( és olyan jó vele a szex , hogy ezért se bírom elhagyni)Szerintem maradj vele, ha amugy jó a kapcsolatotok! Próbáld magad lefoglalni magad még nincs veled, tudom nehéz de én is ezt csinálom több,kevesebb sikerrel..
2009. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy én is 20 éves vagyok ha ez számít.
2009. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!