Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek beleszólhatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beleszólhatok a barátom dolgába?

Figyelt kérdés
A barátom rengeteget tippmixezik és nem kis tétekkel. Általában 10 ezer forint alatt nem is fogad, van, hogy több tízezret is feltesz. Mondjuk többször nyert már, mint bukott, de én nem szeretem, hogy ilyenekkel játszik, még akkor sem, ha nem az én pénzem a tét. Szerintetek beleszólhatok ebbe a dolgába?
2011. szept. 30. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem beteges, addig felesleges. De pl. ilyenkor ülj be az ölébe, és csókolózd le szenvedélyesen, aztán irány az ágy.
2011. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem!
2011. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
shanana, "Amíg nem betegség" szerinted ez mi ha nem az? "rengeteget tipmixezik".. Vagy ha még nem is az, akkor az lesz belőle... Szerintem igen beleszólhatsz, sőt állítsd le róla nem 1 ismerősöm úszott el az ilyenektől...
2011. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy svájci focira sose tegyen!

Amúgy mit akarsz te beleszólni a dolgaiba? Az zavar, hogy nem rád költ? ÉS te nem szoktál vagyonokat elszórni mindenféle hülyeségre?

2011. okt. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!