Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, maradjak vagy menjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés
Nem tudom h mit tegyek mert a barátom folyton azt akarja szex közben h orálisan elégitsem kim, de én nem akarom, 2 szer probáltam de nekem nem jön be...És ő meg szeretné mivel ő engem ugy kielégit és rám fogja h ha nekem is jár neki miért nem...1 év 3 honapja vagyunk együtt szeretjük egymsát de már nem szerelemből...sokat irtam már hozzátok, lehet h felismertek nem tudom...és nem tudom h miért vagyok vele, mert tényleg szeretem vagy csak a sex miatt...ott hagyni meg nem tudom, mert jo h itt van mellettem minden bajban...de néha meg gyerekes és anyám is mondta h aranyos meg minden de néha nagyon gyerekes tud kenni, de azért komoly is.Vele vesztettem el...nem tudom h mit tergyek jo munkája van, ugyan még tanul de azt mondja ha mellette maradok nem lesz hiány semmiben igaz persze nekem is hozzá kell járulnom,tőlem akar gyereket jol meglennénk de egy ideje nekem nem megy vele a sex...nem tudom h miért, pedig ő mindent megtesz...nem tudom h mi van...nem tudom h mit tegyek, ha szakitok vele nem tudok senkihez átmenni elveszitem a haverokat mert ők vannak csak nekem...és egyedül maradok megint...és mire találok megint egy normális embert...azt fogják rám mondani h egyik pasitól a másikig megyek...pedig nem igaz csak keresem, a boldogságom mert itthon nincs és már nem vagyok egyáltalán boldog,néha egy kis nevetés de ennyi,sehol semmi...Köszönettel várom levelüket,egy lány...
2007. júl. 16. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is azt kell eldöntened, hogy ez jó e így neked!!Boldog vagy azzal amit kapsz és azzal amit adsz, vagy csak vegetál a kapcsolatotok!Azt is el kell, hogy döntsd mi fontos a te életed, vagy a haverjaid akik egy szakítás miatt hátatfordítanának neked?Anyukád biztos jót akar, de nem neki kell leélni vele egy életet, hanam neked!Fontos az anyagi biztonság, de szembe lehet e állítani a boldogtalansággal?

A másik a szex: mivel nem vagy szerelmes és szerintem már teljesen kiábrándultál, elhidegültél a barátodtól nem fog menni!!Akkor tudunk megtenni olyan dolgot a másikért (a te esetedben az orális szex),ha feltétel nélkül szertjük és mindenre képesek vagyunk érte!

2007. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre magamon, hogy mikor már nagyon nem kívántam a barátommal a szexet, akkor már szerelmes sem voltam. Akkor szakítottam. Kétszer volt egy éves kapcsolatom, rájöttem, ez nem jelent semmit. ne az időre alapozz, mikor arról döntessz, kivel akarod leélni az életed.Tipikus szerelembe-esős csajszi vagyok, minden kapcsolatomban úgy éreztem az elején, Ő az,a felesége akarok lenni...butaság. Most végre megtaláltam a boldogságot... és örülök, hogy nem ragadtam le annál a srácnál, aki elvette a szüzességemet, vagy annál, aki azt mondta, hogy elvesz feleségül (16 voltam).Nyugodtan válogass, azért vagyunk fiatalok, hogy kijátsszuk magunkat, hogy mikor megtalálod az igazit, ne legyél tapasztalatlan, félénk, stb. Én azt mondom hajrá, ugorj fejest az életbe, adj esélyt magadnak és még rengeteg emberrel fogsz megismerkedni...ilyen téren te irámyítod a sorsod.
2007. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Keress mást!Még gyerek nélkül.Csak olyan ember mellett szabad maradni aki fontos nekünk-nem a pénze- akit szeretünk!Megalkudni lehet,de fiatalon nincs értelme.Valahol meg Téged vár a "másik" feled!Majd ott lesz a boldogság is!
2007. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

amit nem akarsz, azt ne tedd meg. ne érezd magad kényszerítve. élj úgy, ahgy tetszik, és ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak rólad, mert az fog megnyomorítani.

*robin*

2008. dec. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha izesitett ovszerrel csinalod, akkor nem rossz. a durexnek van mentolos valtozata, jo mentolos ize van. ha mas oka van annak h nem akarod, akkor ha szeret megérti h neked nem jön be.
2009. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül, hogy döntöttél kérdező?
máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!