Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ciki (ha az egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki (ha az egyáltalán) ha a nő több sexet igényelne mint amit a párja nyújt neki?

Figyelt kérdés
nem hittem volna de ebbe a helyzetbe estem.általában a férfi kívánja többször én meg már olyan romlottnak érzem magam.8év korkülönbség lehet az oka?(8éve vagyunk együtt).vagy az évek száma.Rám unt?
2011. szept. 29. 14:11
 1/6 Tajparaszt ***** válasza:

Szerintem nem ciki.

Dobj be valami izgi újdonságot.

2011. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!
2011. szept. 29. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc jutott erről az eszembe :

Elveszi az öreg a fiatal menyecskét feleségül és kioktatja :

-reggel 6-kor a reggelim az asztalon legyen,ha itt vagyok, ha nem.

-pont délben az ebédem az asztalon legyen,ha itthon vagyok ,ha nem.

Megszólal a menyecske:

-Na idefigyeljen,én este 9-kor befekszek az ágyba és b.aszás lesz,ha itt van kend,ha nem.

2011. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki ultimátumot! Minden este 8-kor szexelek, ha itthon vagy jó, ha nem, akkoris! :D


Sajnos úgy néz ki, hogy mint nő már nem mozgatod meg nagyon a fantáziáját, és valószínűleg inkább kiveri, mert az hamarabb megvan, és nem olyan megterhelő. Normális esetben azt mondanám hajítsd ki, dehát 8 év azért nagy idő, nem tudom van e gyerek, milyen a közös egzisztencia stb.

Cikinek nem ciki, sajnos van ilyen jelenség. Javasolhatnám, hogy alkalmanként k..j félre, de ebben megint komoly rizikó van, és ha lebuksz, nagyon szarul fogod érezni magad.

Neked szexre van igényed, amit nem kapsz meg, és hiába is próbálod majd megbeszélni vele, ő ennyit tud, és hosszú távon többet nem kapsz.

2011. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elekzdtem írni az előzőt, még nem olvastam a 14.21-est. :)
2011. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__22..



olvasd vélgig,nekem már végem van sajnos:S

2011. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!