Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csak rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak rosszul járhatok?

Figyelt kérdés

Először is, előítéletet és rossz indulatú megjegyzéseket nem kérek, köszönöm!

Szóval, van egy fiú, 18 éves.. már lassan 2 éve ismerem, és kötődöm hozzá.. már egy ideje tervezzük, hogy találkozunk. Ott a baj, hogy anya nem engedne el, ha tudná.. és nem nagyon akarom hogy tudja. Ő nem igazán fogadja el az ilyeneket, főleg hogy 18éves a fiú. Viszont ha azt mondom a srácnak, hogy ne találkozzunk, akkor megsértődik.. azt nem tudnám elviselni, hogy haragudjon rám!úgy érzem, szeretem őt..

ha viszont találkozunk, és kiderül, akkor anya fog haragudni, és még ennyire se fog bízni bennem. Mit tegyek?

Előre is köszi a normális válaszokat!

L/16


2011. szept. 28. 17:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak annyit tud róla hogy 18 éves, igazából nem a korával van a baja, hanem avval hogy neten ismeretem meg, és szerinte "kitudja milyen fajta srác"... hogy puhítsam?? köszi a normálisakat!
2011. okt. 4. 17:22
 12/13 bánomisén ***** válasza:
Mutasd be őket egymásnak. Akkor talán lecsillapodnak a kedélyek.
2011. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

De először én szeretnék vele találkozni, megnézni hogy milyen is ő.. és ha kettőnk közt minden oké akkor talán anyának is...

de ha anya utólag tudja meg, mérges lesz, de nagyon...

:/

2011. okt. 7. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!