Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy nála soványabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy nála soványabb nőt ócsárolt, hogy milyen kövér. Ezt most hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés
Nem értem
2011. szept. 22. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel szebb lenne a világ,ha mindenki a maga dolgával torodne.Ezt mondd meg neki
2011. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a nők féltékenyek. Biztos, hogy jobban nézett ki a bnőd, mint ő és irigységből csinálta..
2011. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dottorre ***** válasza:
100%
Egy kis önértékelési probléma...ezt le kell nyelni:P
2011. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És mit érezhet az a nő, akinek a párja nála vékonyabb nőket ócsárol, kövérnek nevez?

Én nő vagyok, nem tudom, hogyan értelmezd, talán ő sem elégedett az alakjával, csak nem meri bevallani?!

2011. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

irigység, önbizalomhiány, féltékenység stb.

És az a legrosszabb, hogy erre te nem tudsz jó választ adni, mert ha megvéded a csajt, mondván nem is kövér, hanem pont jó és nem kell mindenkinek sáskának lennie, akkor leszúr, hogy biztos jobban tetszik neked az a lány és hogy képzeled...Ha meg te is kövérnek titulálod a lányt, akkor megerősíted benne, hogy minél vékonyabb valaki annál jobb, másrészt lehet hogy megbántod az illetőt.

De nőként én is azt kívánom, hogy bárcsak mindenki magával törődne és nem a másikat ócsárolná!

2011. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ja irigység ez biztos ezzel a kérdés meg is van válaszolva.Nálunk pasiknál is van ilyen pl nála is volt izmost mondtam minden koxosnak meg felfújtnak,miközben irigy voltam rá.Na ez ellen tettem.Most már gyúrok én is és nem ócsárolok irigységből.És lassan rám mondják,hogy koxos vagy is nem lassan hanem már mondták "szúrod a tesztoszteront mi?" pedig semmi kox
2011. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet nincs elég önbizalma és irígy rá
2011. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!