Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik, de sose ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, de sose ír vissza. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem..állandóan nézem,hogy mikor van fent fészen,és írtam is neki üzit..de annyira kevésszer van fent,hogy nem is válaszol a leveleimre...edig nagyon tetszik..egyszer viszontláttam,hogy fent volt...és az üzit már előtte 3 órával megírtam...aztán pedig írtam neki..hogy nem zavarlak?:O :$ arra sem válaszolt...azóta nem is volt fent..most mit csináljak??nagyon tetszik..és nemtudom mit csináljak még....
2011. szept. 18. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A srác fiatalabb tőled?
2011. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem..1 évvel idősebb nálam
2011. szept. 18. 14:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Ritkán van fent, tehát normális és nem azelőtt a szaron éli az életét. Érdekes, hogy a csajok elvárják, hogy kizárólag nekik írjanak, őket keressék, de fordítva már derogál nekik. Ha kell valami, akkor találkozz vele élőben. Nekem sem kéne olyan lány, aki ezen a szaron keresztül ír nekem, hogy mennyire tetszek neki, mert látta néhány képemet és hozzászólásomat, aztán meg ha válaszolnék neki, egyből kiírni, hogy kapcsolatban és azt hinné, hogy majd ezen keresztül fogok vele kapcsolatban élni, holott még nem is találkoztunk. Hát egy nagy lóf.szt. Aki arra sem képes, hogy személyesen érdeklődjön utánam, mert éppen a "virtuális kapcsolat" kényelmesebb neki, hogy felvághasson a 900 ismerőse előtt, az olyan nálam nem pálya.
2011. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
én láttam,találkoztam vele..azért írok neki,hogy figyeljen rám,hogy tudja,hogy létezem..és majd ha én is tetszem neki,akkor esetleg összejöjjünk..
2011. szept. 18. 17:29
 15/16 A kérdező kommentje:
szóval én a fészen akarom leélni az életemet..én csak először barátkozni szerettem volna vele..aztán meg majd jön a többi..
2011. szept. 18. 17:30
 16/16 anonim ***** válasza:
És személyesen nem tudod elérni, hogy felfigyeljen rád? Igen, így szokott kezdődni. Csak barátkozni akarok a fece-en, aztán mégis átalakul virtuális kapcsolattá, ahol nem találkoztok, nem beszélgettek, csaj lájkolgattok. Ha pedig vége, akkor a kapcsolatban mezőt átírod egyedülállóra.
2011. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!