Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? Ki tudok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ki tudok így menni aupairnek?

Figyelt kérdés
Probálom röviden leírni az "esetet". 19 éves vagyok, idén érettségiztem. Sajnos az egyetemre nem vettek idén fel mert nincs nyelvvizsgám. Ezért elhatároztuk a párommal (1 éve vagyunk együtt) hogy mi majd jól kimegyünk dolgozni szeptembertől... nos, ebből semmi nem lett. És őszintén szolva félek.. itt vagyok lassan 20 évesen, nem tudok rendesen angolul, nincs szakmám. Azon gondolkodtam, hogy kimegyek aupairnek Angliába. De a párom válasza..." azt nem birná ki a kapcsolatunk, hisz 3 napot se birunk ki egymás nélkül" Ti mit tennétek a helyemben? (jaigen...tanárnő akarok lenni illetve csecsemő és kisgyermeknevelő, ezért is mindenképp elkezdeném a gyermekekkel való foglakozást)
2011. szept. 17. 15:14
 1/8 A kérdező kommentje:
fél évre, max 1 évre mennék ki. Nagyon meglepett a párom válasza... őszintén szólva kicsit elbizonytalanított.
2011. szept. 17. 15:14
 2/8 Tajparaszt ***** válasza:
Ha szeret megérti és megvár. Go!
2011. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Miért nem mész el csecsemő és gyermekápoló, vagy vmi hasonló OKJ-ra? Én most eüs szakközépbe járok egy OKJ-s képzésre. Én is érettségi után mentem, előtte gimibe jártam. És senki nem nézi, hogy hogy sekirült az érettségid, csak legyen meg. Ezeken az OKJ-kon egy csomó gyakorlat van, és ezalatt megtapasztalhatod egy kicsit, hogy milyen a szakma világa. Ha tetszik, mehetsz tovább egyetemre, ha nem akkor mész máshova felsőoktatásba. Veszíteni nem veszítesz vele semmit, mert nem veszi el a felsőoktatásban a támogatott éveidet.
2011. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Párod egy önző gyökér, már ne is haragudj. Mind a karriered, mind a nyelvtanulás miatt hasznos lenne, ha azt az egy évet Angliában töltenéd. Egyébként meg, ha ennyit nem bír el a kapcsolatotok, akkor előbb-utóbb úgyis szétmentek. Ne legyél hülyepitsa, go!
2011. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fel a fejjel......biztos annyira fontos az a angol tudás.????


aláírom.


De vannak nagyon jó angol tanárok is.

(csak drágák):S:S:S

2011. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lett divat aupair szót használni? Nem magyarok vagyunk?
2011. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...felhívnám a figyelmed, hogy a bébiszitter(bár ez sem magyar) (ha erre gondolsz) nem egyenlő az aupairrel.


Azért is mennék ki mert itthon nincs pénzem angol tanárra. Kint nem csak nyelvet tanulnék de világot is látnék. Igen, gondlkoztam az OKJ-s gyermekgondozóin... ha nem vesznek fel jövőre, akkor az lesz. Nem önző...csak kiengedni a párod egy évre, hogy mondjuk negyedévenként egyszer találkoztok, nehéz.

2011. szept. 18. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is kiakartam menni, a párommal megbeszéltük minden ok volt, aztán ugye angliából csak 3 hónaponta lehet haza jönni, de az a család akihez én mentem volna ők csak fél évente tudtak volna haza engedni... pff... hálistennek tudok németül is és így kikerült ausztriába. általában minden hétvégén együtt vagyunk a párommal, de még ígyis iszonyat nehéz!!!! :( Jól gondold meg!
2011. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!