Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni az érzést! Még is mit kéne gondolnom?

Figyelt kérdés

Nagyon friss kapcsolatban élek, párommal kb 2 hete jöttünk össze. Tegnap iszonyat komoly arckifejezéssel leültetett, hogy valami fontos dologról kell beszélnie velem.

Elmondta, hogy mielőtt összejöttünk volna, pár hete már rám volt állva a legjobb haverja és nyomatékosította azt is, hogy én a társaságból mindenkinek legyek tabu. Egy buliban teljesen spontán keveredtünk egymás mellé és mondhatni azonnal érezni lehetett a szikrákat, de érdemben nem történt semmi. Ezután találkoztunk párszor, megismerkedtünk kicsit jobban és szépen lassan kialakult, hogy ebből valami több lesz. Ő is egyedül, én is, hát miért ne jöhetnénk össze? Eleinte éreztem némi tartózkodást, de volt egy pont ahol ez teljesen átfordult és hatalmas szeretet áradatokat képes rámzúdítani egy-egy találkánál. Azt hiszem, ahogy én is, talán ő is belátta, hogy van egymás mellett keresni valónk.

Tegnap amikor elmondta, hogy gyakorlatilag a legjobb haverja elől nyúlt le, hirtelen azt sem tudtam mit gondoljak. Két lehetőség áll előtte, vagy odaáll a haverja elé és elmondja mi is a helyzet (mert ő ugye egyelőre semmit nem sejt), vagy elfelejt és éljük az életünket külön úgy, ahogy ezelőtt is. Én ebbe nem igen szeretnék belefolyni, de valahol mélyen nagyon rosszul érint, mert tudom, hogy ebből hatalmas balhé lesz. Ismerem a másik srácot is és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem kevés mosolyszünet lesz köztük, aminek persze nem szívesen tenném ki, de belegondolni sem tudok, hogy akkor most ennyi lenne, hagyjuk is az egészet a francba. A döntést a páromra hagytam, de rosszul érzem magamat. Még is mit kéne tennem? Mit kéne gondolnom?

A párom kíváncsi az én véleményemre is, azt mondta hogyha én elég fontosnak tartom kettőnket, akkor mindenképpen megy és beszél haverjával, de hirtelen nem igen tudtam erre mit mondani. Fontosnak érzem, de annyira mégsem, hogy egy régi barátságot tegyek tönkre.

Bármelyik szemszögből nézem, ebből már valaki(k) így is úgy is nagyon sz*rul fog kijönni.


2011. szept. 17. 11:34
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én úgy gondolom, ha jól érzed magad vele és érzed azt a szikrát akkor mondjátok el a haverjának.Hisz vagy a ti boldogságotok vagy az övé.ez a választásotok.ha abba hagyjátok és nem szóltok neki akkor magatokkal szúrtok ki mert akár egy komoly kapcsolatot hagytok elveszni.És még ha meg se tudja soha akkor is ott lesz a bűntudat mind kettőtökben.Ha megmondjátok akkor jó, lehet, hogy ő vérig lesz sértődve de majd bele nyugszik.Biztos, hogy nem te vagy az egyetlen tetszős lány a számára. Te magad semmi kép ne hibáztasd hisz te nem is tudtál a dologról. Ezt a párod tette. Egy kérdésem lenne: Ha tudtad volna, hogy te tetszel neki, akkor lett volna esélye? Mert ha nem akkor semmi probléma.az érzéseket nem te szabályzod, és ha annyira tetszettél a párodnak, hogy képes volt a legjobb barátja kérését megszegni akkor igazán csak szerethet.

2011. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, igazán megnyugtató volt. :) Ha tudtam volna, akkor sem lett volna esélye a dolognak közöttünk, mert habár jó srác minden szempontból, de valahogy nem passzol a stílusunk. Én inkább "nagyszájú", pörgős, vigyorgós vagyok, ő sokkal komolyabb, visszahúzódóbb, nehezen találtunk közös témákat, zavarban volt mindig ha velem beszélt, stb. Ez pedig nekem nem annyira zsánerem. Ha jobban belegondolok, rájöhettem volna hogy mi a szitu részéről, de talán jobb volt "elhessegetni" a dolgot és tudomást sem venni róla.

Igazán meg sem lepődtem, amikor tegnap a párom elmondta mi a helyzet, csak éppen ennek a mélységét nem tudtam/éreztem eddig. Nem tudtam hogy volt olyanokról szó, hogy én ennek a srácnak mennyire kellek, legyen mindenkinek tabu blabla... A párom is nehezen beszélt tegnap nekem a dologról, nagyon tart attól, hogy mit fog szólni haverja, látom rajta, hogy kicsit kétségbe van esve, hogy most gyakorlatilag számára két fontos ember közül kell "választania", azt mondta azt sem tudja hogy kezdjen neki, vagy egyáltalán hogy álljon ezek után a haverja elé, ezt viszont már mindenképpen szeretném rájuk hagyni. Vigasztalni sem tudom, mert előre is gondolhatta volna, hogy ez lesz, viszont mivel tudta egy ideig tartani magát, nem akart közelebb kerülni hozzám, ezért valahol nem is tehet róla, megkedveltük egymást, az érzéseket irányítani nem lehet, ez van.

Mivel olykor közös társaságokban is megfordulunk, már barátnőmet is befenyítettem, hogy addig maradjon csöndben a kettőnk dolgáról, amíg ezt a két srác le nem rendezte egymás között, nehogy mégnagyobb balhé legyen, mintha szépen leülnének és megbeszélnék a dolgot.

Eléggé patt helyzet ez az egész, de bízom abban, hogy a kettőnk boldogsága is megmarad és a srác sem fog annyira kiakadni, hogy ez végleg rányomja a pecsétjét a barátságukra.

2011. szept. 17. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne mások véleménye befolyásoljon,a legjobb saját fejed után menni ilyenkor.
2011. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy nem szeretek makacsul a saját fejem után menni. Természetesen a végleges döntés az enyém, de jó külső szemlélők véleményét is "hallani".
2011. szept. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!