Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen "csöndes"? 16/f

Figyelt kérdés

egy lánnyal járok most de, amikor együtt vagyunk nagyon visszahúzódó. msnen tök jól el lehet vele beszélgetni, de élőbe alig szól egy szót, pedig ölelgetem puszilgatom de nagyon csöndes... mit csináljak h kicsit megnyiljon előttem?

16/f


2011. szept. 16. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem semmit..............várj vannak olyan lányok akik csak akkor tudnak megnyílni 1 fiú előtt ha a lány "megszokja" a fiút.

mennyi ideje vagytok 1ütt?

2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen agyok,amikor a fiúval előszuör taliztam alig szóltunk egymáshoz vmit,másodszorra kb. 2 szót ő végigpofázta az egészet, 3.nál már egészjól elebszélgettünk,de még mindig nem volt az igazi..de mostmár nagyon sokat tudunk bezsélni:) persze alapjáraton is csendes vagyok szóval ezt a barátnődből se fogod tudni ,,kiírtani" de érd el,hogy bízzon benned..
2011. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy kicsit ujjazd meg mikor nem figyel. Lesz majd sikoltozás
2011. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tajparaszt ***** válasza:
Légy hozzá kedves és türelmes, szeresd nagyon.
2011. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindennél jobban szeretem őt :$ a dolognak ez a része megvan. Alapjáraton se nagyon beszédes, inkább ha kimegyünk haverokkal, és ha jön ő is akkor végigsmároljuk a napot, egy kevés beszélgetéssel :$ lehet nyálasak vagyunk egy kicsit xd
2011. szept. 16. 23:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 2hónapja.
2011. szept. 16. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lehet a barátnőd. :)
2011. szept. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Öcsi, ezt hívják pedálozásnak. Hajrá.

Majd később bevallja, hogy remekül szórakoztattad...

2011. szept. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kimentek haverokkal és végig smároljátok a napot? Akkor minek mentek ki?
2011. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!