Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én voltam ilyen késónerő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én voltam ilyen késónerő?

Figyelt kérdés
Meglehetősen gyerekfejjel gondolkodtam 10en éves koromban, annak ellenére hogy vágytam kapcsolatra, csak sose mertem lépni, félénk voltam(vagyok is).Az elsö csókom is csak 18 éves koromban történt meg, a szüzessegemet pedig 19 évesen vesztettem el.Valahol úgy érzem h kimaradtam bizonyos dolgokból és ez eléggé zavar.
2011. szept. 16. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem arra vagy kíváncsi, hogy mások mit csinálnak, de ha ez megnyugtat, én 21 évesen csókolóztam, és 24 évesen szeretkeztem először.

Ne azon rágódj, hogy miből maradtál ki, hanem azt nézd, hogy mi mindenben lehet még részed.

2011. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én 19 éves vagyok és kb ugyan ez a helyzet.......én még Micimackót is szoktam nézni vasárnap reggelenként az RTL-en......ja meg szoktam néha, néha a bábujaimmal játszani meg előveszem a távrányitós autómat a kis kocsijaimat........szerintem nem maradt ki semmi az életedből......jó vanak olyan emberek akik sokkal vadabban éltek,de vannak ilyenek mint mi akik kicsit alacsonyabb rezgésszintű élethez vagyunk hozzá szokva.


semmi szégyellni való nincs ebben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


19f

2011. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát valahol mindenki érezheti így. Valaki azért,mert túlságosan benne volt mindenbe,valaki pedig pont azért,amiért te is,(az elvesztegetett évei miatt). :( mindig az kéne,ami nincs,ami nem volt és ami sosem lesz.

20/L

2011. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális eset, semmiről nem maradtál le. Véleményem szerint a 18-19 éves kor ideális a szexuális és szerelmi élet elkezdésére.

Ha mondjuk 25 éves koráig nem szexel, akkor kezdhet aggódni az illető.

Az, hogy mostanában sok gyerek beleugrik a szexbe, meg elhiszi, hogy neki 14-15 évesen komoly kapcsolata van, az egy nagy önbecsapás. Szerintem pont ők azok, akik lemaradnak egy csomó dologról emiatt. Tanulás, önképzés, családi élet. Bekorlátozzák a gondolataikat a párkapcsolatukra, már ha a tinik járását lehet annak nevezni.

2011. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Ismerek olyan lányt, aki 14 éves kora óta folyton pasizott, ő volt a suliban a nagy lány, a "szexikon", pár hónapja találkoztam vele, nagyon meg van zuhanva, slampos lett huszonéves korára, nem tanult elég jól, nem ment főiskolára, egyetemre. Pont ő az, akinek kimaradt egy csomó értékes dolog az életéből, csak éppen tizenévesen ezt még nem látta át. Nőt, pasit huszonévesen is lehet szerezni, sőt, később is, de tanulni, fejlődni, suliba járni, barátkozni, gyereknek lenni tizenévesen kell.

2011. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
erről van szó aki hamar kezdi hamar ég ki, aki későn az később
2011. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez sem igaz teljesen, de a tizenéves kornak nem arról kellene szólnia, hogy tanulás helyett más tizenévesekkel eljátsszuk, hogy komoly kapcsolatunk van. Tizenéves korban alapozza meg az ember a jövőjét, tanul, aki emellett tud csajozni, pasizni és kiválóan tanulni, az tegye, de a fiatalok többnyire belemerülnek a bulizásba, párkapcsolati problémákba és ez elvonja a figyelmüket a jövőjük építéséről.

Nem a szex-szel van a baj, hanem azzal, hogy ezen görcsölve észre sem veszik, hogy elszaladnak mellettük a lehetőségek, és eltelik a fiatalkoruk, úgy, hogy az ismerkedésen kívül másra nem is gondoltak. Bekorlátozzák egymást, mikor még nyitva áll előttük az élet.

2011. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen "későnérő" voltam/vagyok (pedig nem mi vagyunk azok), gyakran nekem is eszembe jut, hogy mi mindenből maradtam ki, ugyanakkor a következő gondolatom már az, hogy nekem akkor se kellene ez. Nem kell feltétlenül inni pl. szerintem ahhoz, hogy egy jó estét összecsapjunk a haverokkal.
2011. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát figy én tinikoromban tanultam, szabadidőmben meg a gépet nyüstöltem, jobb esetben bicajoztam a haverokkal. nem bánom, jó volt, a nőkkel ugyis csak a gond van :) 20 éves multam amikor már rászántam magam hogy akkor ideje lenne barátnő után nézni :) elkezdtem hinni magamban, és 21 évesen lett először barátnőm, 22 éves voltam amikor először lefeküdtünk. nemhinném hogy bármiből kimaradtam, van még jópár évem fiatalon h szeretkezhessek is :)


szal amugy sokan vannak ám későbbérő tipusok is, csak nem őket veszi észre senki, mert nem csinálnak nagy felhajtást tiniként. akinek tiniként nagy a szája meg nagyonmenő, az sokszor nem ér el semmit, mert tanulni minden, csak nem menő akkoriban. vagy vmi középszerű fősulira jut be, amivel majd küzdhet egy elfogadható állásér. de legalább jó sokat dugott tinikorában. vkinek megéri... szerencsére mindkét uton lehet párt találni :)

2011. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor szakítottál a legutóbbi pasiddal? Hány éves vagy most?
2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!