Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élitek túl, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek túl, ha ezt mondják nektek az, akiért meghalnátok?

Figyelt kérdés
Már nem érzek irántad semmit. Nem tudom miért, tényleg iszonyatosan szerettelek, de annyira megbántottál, hogy valami más lett azóta.
2011. szept. 15. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is átmentem, teljesen ugyanezen, azt hittem, hogy belehalok, de a jó hír, hogy túléltem és te is túl fogod. Elmondom, nekem mi segített túllépni: megpróbáltam az ő szemszögéből nézni a helyzetet. Ő úgy döntött, hogy nem akar már velem lenni, ezzel pedig, azon kívül, hogy tiszteletben tartom és elfogadom, nem tehetek semmit. Ha már nem szeret, akkor, kész VÉGE. Ami pedig az önhibáztatást illeti: hibákat mindenki követ el, mivel senki nem tökéletes. Ám ha valaki igazán szeret és érett a személyisége, ezt nagyon jól tudja és képes elfogadni téged a hülyeségeiddel is. Mindig ezt tartsd szem előtt.
2011. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
menj bulizzál és keress inkább ilyen futó kapcsolatokat.. könnyebb lesz felejteni
2011. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még fiatalok vagyunk, a barátom 17 éves, és azt mondta, nem velem volt a baj, mivel "tökéletes voltam neki", de keveset tudtunk találkozni, és emiatt halványultak az érzései. Egyébként tényleg szeretett, csak nem tudom, egyszerűen elmúlt benne, vagy nem tudom. :/
2011. szept. 16. 17:43
 14/14 napietus ***** válasza:

azért ezzel az "akiért meghalnál" szóval nem kéne dobálózni 17 évesen :D


amúgy semmi, sajnálom, hogy így alakult, de az élet nem áll meg. ezt mondanám és ezt is érezném.

2011. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!