Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit néztek meg először 1 csajon?

Figyelt kérdés

Fontos az h jó alakja legyen ?

Stílus, öltözködés ? Hajszín ?

Mi az ami legjobban meg fog titeket ?:)


Van barátom, de azért érdekelne hogy szerintetek mitől lesz szép 1 csaj :)


2009. ápr. 23. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
arc és alak.. az öltözködés ha nem nagyon szélsőséges akk sztem mind1.. a hajszin szintúgy.. és sztem a mosolya fog meg leginkább. :)
2009. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha pl jön velem szemben akkor először csípő/fenék tájékon nézem meg, majd haladok felfelé.

Nekem nagyon fontos, hogy adjon magára, szép arca legyen, lehetőleg max csak melír legyen a hajában, minél kevesebb sminkkel nézzen jól ki és hogy a magassága 160-175cm, valamint a testsúlya arányosan 47-65 kg-ig legyen.

Hát kb ennyi.

2009. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Előző vagyok ismét.

Az öltözködésről csak annyit, hogy ne legyen nagyon csicsás/legújabb drága cuccokban, hanem egyszerű ámde stílusához illő holmikat viseljen.

Előnyt élveznek nálam a sportos lányok.

2009. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szép az arcától...szexi lehet az alakjától is.
2009. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magasság, arc és haj, ebben a sorrendben (a magasakat szeretem, lévén én is 183 cm vagyok).


Ezután jön az alak úgy általában, bár e téren már eléggé minimálisak az elvárásaim; egyszerűen legyen arányos, legalább átlagos alkat (tehát nem duci/kövér). Ha a fent említett első három rendben van, úgy ez már csak részletkérdés (persze a kis, feszes mell mindenképpen előny és jókora pluszpont, ellentétben a naggyal, de ez már sokadrangú szempont).

2009. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Minden fontos. Egy nő akkor szép, ha szép. Szerintem ez triviális.


Ami meg nagyon megfog, az a szép szem és a jó fenék.

2009. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
ha teljesen ismeretlen először az arcát, és hogy miylen magas meg az alakját. az öltözködése egyéni legyen, ízléses ne túl szélsőséges, amúgy mindenkinek a maga izlése a legjobb.
2009. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
dagatt disznólegyen aki fojamat zabál és szörös legyen midnehol mint a majmok nah én ere gerjedek
2009. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
lányos legyen, szeressen szoknyát hordani és sminkelhet is, mivel ez olyan nőies
2009. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

hmmm......ezen még nem sokat gondolkoztam...


1/ kisugárzás ( nemtom..vannak lányok , akiket ha meglátok , szinte beléjük szeretek . számomra különlegesek , másoknak esetleg nem annyira)

2/ arc (kicsit mélyen ülő barna szemek , kedves mosoly)

3/ magasság (150-170 cm )

3/ mell (lehet nagy , kicsi tökmindegy)

4/ csípő (legyen széles , szeretem , ha olyan "homokóra"alakja van,nem fontos h nagyon sovány legyen )

5/ haj (szőkésbarna , barna )

6/ ruházat (lehetőleg sötét , v ha nem akk ízléses , tehát passzoljon a hajszínéhez , és az egész kisugárzásához)

2009. ápr. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!