Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a páromnak?

Figyelt kérdés

tudom, én ismerem, de annyira nem tudok ajándékokat venni. Szülinapjára lenne, még nem voltunk "úgy" együtt és nem is tervezzük, mert mindketten vallásosak vagyunk. Eddig van egy maci kulcstartó (amint megláttam azonnal Ő jutott az eszembe), gondoltam még csokira , de valami személyeset is szeretnék neki adni. Sportos- biciklizik, nagyon kalandos életet él, szeret utazni, hívő, családcentrikus,bár most a családjától sajnos távol él és hiányzik neki nagyon, romantikus, okos, nagyon talpraesett, szereti az állatokat, de most nem tart, mert nincs rá ideje, és mindig mondja, hogy hiányzom neki.

Képpel kapcsolatos dolgok, erotika, ékszer kilőve.

Szerintetek mit kapjon még?pl. bicikliskesztyű (de nem tudom, hogyan tehetném személyessé), törölköző (ráhímezném a nevét és valami cuki szöveget), vmi bögre v. valami, amire ráírnám, hogy szeretlek X-em...mit? Légysziii!!!!

köszi

19/L,párom 21/F

és 1 éve vagyunk együtt


2011. szept. 13. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

vidd el valahova, és csinálj neki valamit

az élmények többet érnek

sokkal többet

2011. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek : ezzel aztán tényleg konkretizáltad az elképzeléseit :D
2011. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Trombitáld össze a családját meg a barátait egy szülinapi dínom-dánomra. Süss tortát.
2011. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, jó ötlet, csak az a baj, hogy távkapcsolatban élünk és Őt is köti az egyetem és engem is, tehát nem tudunk csak így elruccani.(és a meglepi betoppanás már megvolt)
2011. szept. 13. 20:28
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi kedves Tajparaszt (most olyan bántóan hat a neved, bocsi), szívem szerint azt csinálnám, de eléggé drága lenne 9 repülőjegy Ázsiából :(
2011. szept. 13. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

foss a tenyeredbe aztán vágd pofán


istenem... egy éve ismered és még fogalmad sincs mit vegyél neki! a személyiségétől függ hogy minek örül a legjobban.

pl: ha van egy kedvenc zenekara akkor vegyél neki zenekaros pólót vagy olyan tárgyakat amit gyakran használhat pl: zenekaros bögre stb.

2011. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pia mindig nyerő :D
2011. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!