Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a féltékenység?

Figyelt kérdés

ebben a hónapban leszünk 2 és fél évesek a barátnőmmel. és volt előttem egy barátja akivel most is nagyon jóba vannak mert elvileg csak én meg ő "foglalkozunk vele"


és mikor még összejöttünk történt egy kis félrelépés mert akkor még járt a barátjával mikor mi összejöttünk, és a barátja nem hagyta annyiba és így történt. még ma is ha előjön a téma a barátnőmnek elmegy a kedve mindentől, szóval érzem hogy megbánta azt amit nem is ő csinált... de én itt nagyot csalódtam ennek ellenére is :/

és most azon is kiakadok ha ír neki hogy várja meg suli után vagy hogy mennyen el elé. barátnőm azt mondja hogy csak jó barátok. srác is azt mondta hogy 1általán nem akar tőle semmit, túl lépett már régen... de én ezt nem vagyok képes felfogni/elhinni és féltékeny vagyok... szerintetek túlreagálom és tényleg csak barátok vagy van okom féltékenykedni? (barátnőm a két és fél év alatt egyszer sem csalt meg azóta, szeretjük egymást)(csak értelmes válaszokat, köszönöm)


2011. szept. 12. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
én azonnal szakítanék olyan lánnyal, aki még nem zárta le a múltat. nagyon látszik, h nincs ez még benne rendezve teljesen.
2011. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lezárta a múltat. hetente max 2x beszélnek vagy 1ütt jönnek haza... nem az van hogy mindig 1ütt vannak... csak most pl volt sulikezdés óta hogy írt neki hogy várja meg
2011. szept. 12. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:

A pofám leszakadna ha egy exemmel meg kéne játszanom a "barátok vagyunk"-ot... Akitől elválok mert nem megy, az neke mnem a barátom. Ha lelép akkor pláne.


Ha meg az exével kalibrál, akkor nyalogassa azt, engem hagyjon békén. Nem vagyok átjáró, se zálogház.

Küld el a fenébe...

2011. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem van olyan exem, akivel csak jóbarátok vagyunk, majdnem olyan nekem, mint még egy tesó :) De nem mernék általánosítani, úgy általánban nem hiszem, hogy egy kapcsolatból teljesen plátói barátságot lehet kialakítani.


Furcsa, hogy a barátnőd nem foglalkozik az érzéseiddel. vagy még ennyire fiatalka, hogy nem érti meg?



"megbánta azt amit nem is ő csinált"

Merthogy? miét nem ő sinálta volna.. gondolom nem megerőszakolűás volt

2011. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazatok van. de nem azért váltak el mert nem ment, alapból komolytalan volt, semmi sem történt köztük csókon kívül így hát egyiküknek sem volt túl nagy fájdalom a szakítás, pláne hogy miattam hagyta ott. 3 év van köztük, és jóba van a srác szinte az egész családdal, barátnőm testvérével is, és jó barátok...
2011. szept. 12. 20:25
 6/8 A kérdező kommentje:
és én is csináltam egy nagyon nagy hülyeséget, azóta 1000x megbántam, megtettem mindent hogy megbocsájtsa és megbocsájtott szóval tudom hogy szeret és nem a másikat szereti, de akkor is... egy emberrel se 100%os a kapcsolatom és senkiben sem tudok megbízni 100% osan... mindig ott van egy kis "de"
2011. szept. 12. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
A bizonytalansággal, bizalmatlansággal a legjobb kapcsolatot is tönkre lehet tenni.
2011. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
háhh tudom mit érzel, de ez legtöbbször az önbizalom hiány jele...nálam is így van.
2011. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!