Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csodálkozik a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik a legtöbb pasi, hoyg nincs barátnője?

Figyelt kérdés

Olvasgatván itt a válaszokat, olyan tapló hozzászólások születnek, hogy az olyan embert messziről elkerülném, nemhogy egy párkapcsolatot próbáljak meg velük. És a nyakam merném rá tenni, hogy ezek a pasik írkálnak olyan kérdéseket, hogy 22 évesen gáz, ha még szűz vagyok?


Nem értem, ha ennyire bunkó módon állnak a csajokhoz, miért várják el, hogy szeresse őket valaki? Nem úgy van, hogy mindenkitől azt kapod, amit ők kapnak tőled?


2011. szept. 12. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem szokták mondani hogy bunkó vagyok meg stb. és igen van barátnőm de ő vele nem vagyok az :)
2011. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Walk With Me ***** válasza:
59%

Érdekes módon én úgy látom, hogy inkább a bunkó taplóknak van barátnőjük, mert ők rosszfiúk meg magabiztosak stb...


Persze van, aki amellett, hogy bunkó, még túlságosan hülye/szerencsétlen is, de én azt tapasztaltam, hogy ezen az oldalon inkább kissé visszafogottabb, félénkebb srácok írkálnak ilyen csajos kérdésekbe. :)

2011. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én egy visszafogott és félénk sráccal járok, miatta hagytam ott a bunkó pasimat. Ezért nem értem, hogy a pasik miért sírnak olyan csajok után, akiknek a bunkók kellenek... és épp ezért általánosítanak.
2011. szept. 12. 12:53
 14/21 anonim ***** válasza:

"...miatta hagytam ott a bunkó pasimat... ...és épp ezért általánosítanak."


Előtte neked is bunkó pasi kellett, szóval az általánosítás igaz rád is, te csak max tanultál.

Egyébként én pl 16 évesen rendkívül kedves lúzer voltam, próbálkoztam a csajoknál, lesz*rtak. Egy évre rájöttem, hogy remekül megvagyok csaj nélkül is, de a frusztráció azért bennem volt; hellyel-közzel kimondott tahó tudtam lenni, erre beindultak a nőügyeim, úgy, hogy soha senkinél sem kezdeményeztem, mégis mindig volt valaki terítéken. Erről ennyit.

2011. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem jöttek be a bunkók, 5 éve voltam vele, amikor összejöttem vele nem ilyen volt, mint amilyen lett. És amikor megismertem páromat, akkor jöttem rá, hogy nem az a normális, ahogy a másik barátom bánt velem. (16 éves voltam, amikor összejöttem vele, nem volt előttem más kapcsolati példa, azt hittem normális a miénk is)
2011. szept. 12. 13:55
 16/21 anonim ***** válasza:
És hogy ismerkedtél meg a mostani pároddal?
2011. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Egy játékon belül egy csapatba kerültünk, majd elkezdtük közösen csinálni a csapat weblapját. Utána egyre többet beszélgettünk, és egymásba szerettük.
2011. szept. 12. 14:55
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem sírok és nem is csodálkozom. Öntörvényű és máshoz kevéssé alkalmazkodó vagyok. Nem akarom sem engedélyeztetni,sem megvitatni minden egyes döntésemet valakivel. Így meg ugye elég nehéz. Jelenleg nősülést sem tervezek, s mondhatom ezzel aztán messzire lehet kergetni a korombeli nőket.
2011. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos én is észrevettem, és azt kell mondjam, szánalmas, hogy ilyen mértékben nem érzékelik magukat kívülről ezek az emberek. Akinek nem inge, persze ne vegye magára. Van olyan, aki az összes sérelmét a nőkön akarja megtorolni, amiért "nem akarnak lefeküdni vele". Ez milyen előember-hozzáállás! Mi lenne a világgal, ha mindenki amiatt dühöngene, hogy mondjuk esik az eső, ahelyett, hogy sütne a nap? Nem árt néha alkalmazkodni a körülményekhez, az az igazság :D
2011. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
39%

A mai csajok nagy része rendkívüli módon tahó, érzéketlen és egy ótvaras ribanc. Akkor mégis miért kéne tisztelni őket? Csak, mert nők?


"Nem értem, ha ennyire bunkó módon állnak a csajokhoz, miért várják el, hogy szeresse őket valaki? "


Ki mondta, hogy szeressenek? Tegyék szét a lábukat és kész.

2011. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!