Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennel ha megtudnad hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha megtudnad hogy a parod megcsalt s te meg mindig nagyon szereted, sot imadod?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
megkerdeznem hogy kivel es hanyszor csalt meg...es aztan leulnek vele es megbeszelnem a dolgokat...es ha latom rajta hogy igazan megbanta es szeret akkor megbocsajtok neki
2009. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van az előző hozzászólónak. Attól függ hányszor csalt meg, és hány lánnyal. Mert ha 1nél több akkor inkább kidobnám nem azon gondolkoznék hogy megbocsájtsak e neki.
2009. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ketszer elturnem hogy megcsal,de harmadjara mar ugy kirugnam,hogy a laba sem erne a foldet.de ez en vagyok.ha ugy erzed szakits,de adhatsz meg egy eselyt is.es egyet ertek az elsovel.
2009. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Velem volt már olyan, hogy csaltam meg a barátomat, hiába voltam szerelmes belé. Ő megbocsátott nekem, ebből fakad, hogy én is megbocsátanék neki. Sőt, amilyen hülye vagyok, főleg szerelmesen, akár többször is! Tudom, hogy ez így nem jó, de hát ez van. A szerelem..
2009. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

annyiszor bocsájtok meg ahányszor megcsal....szeretem

még mindig jobb megbocsájtani,mint sírni utána

ha ő neked a "nagyszerelem" akkor bocsáss meg neki

2009. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Megkérdezném hogy kivel csalt meg, megbeszélném vele a dolgot. ha látom rajta hogy megbánta akkor megbocsájtok neki. Utána megkeresném az illetőt és komolyabb kapcsolatba helyezném a fogait az acélbetétesemmel...Utána csak hogy fájjon a barátnőmnek őt is kidobnám!
2009. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Uhh... Megdöbbenve olvasom a válaszokat. Én nem így gondolom. Ha kiderülne h megcsalt a bnőm akkor nagy valószínűséggel vége lenne a kapcsolatnak. Nagyon erős elveim vannak ezzel kapcsolatban és elítélek minden ilyesmit. Én például soha nem tudnám megcsalni a páromat. Nincs az a helyzet vagy szituáció ami miatt ilyet csinálnék. Pont az elveim miatt:)
2009. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

elméletileg szakítani kell mindenmegcsalás után! a legcsúnyább dolog egy kapcsolatban persze gyakorlatilag kérdés h meg tudod-e tenni?döntenem kéne h melyik a jobb szakitani és szenvedni h nincs velem vagy szenvednimert más kellett neki!

szerintem én a szakitást válsztanám...egyszer ugyis elfelejtem

2009. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ezzel együtt tudsz élni úgy, hogy nem fogod ki csinálni a barátodat féltékenységgel akkor legyél vele!De azt ne felejtsd el hogy 1-szer megcsalt megteheti még egyszer,ha úgy érzed jó lesz sok sikert!de nem érdemli meg hogy vele legyél!*
2009. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Engem a párom vagy 4szer biztos megcsalt de nem dobtam ki és már bánom!!
2010. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!