Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagy? Miért? Mi okozta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagy? Miért? Mi okozta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

az lenne a kérdésem, h ti féltékenyek vagytok-e a párotokra? és igen miért? mi váltotta ki?

ha nem vagytok, akk h csináljátok?

nemet és kort is lécci!


2011. szept. 11. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Én is próbáltam változtatni, de nem sikerült. Próbáltam bemagyarázni magamnak, hogy tök fölösleges az egész érzés, mert alaptalan, meg minden, de nem... attól még van, és menthetetlenül nem szűnik meg. Csak nem teszem szóvá barátomnak, ami különben elég nehéz, de így nincsenek féltékenységi jelenetek.

2011. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi!:)

akk te legalább ügyes vagy!:)grat:)

2011. szept. 14. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!