Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? (lent)

Figyelt kérdés
Uj suliba jarok es van egy lany aki nagyon megtetszett de neki van mar pasija. De en is bejovok neki, es nagyon jol elvagyunk. Nem akarom hogy miattam szakitsanak de nem birom ki nelkule. Mind2 -en kollegistak vagyunk es a csaj pasija is . Mit tegyek?
2011. szept. 10. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a csaj csak barátjának tart mert ha nem adta egyértelmű jelét vonzalomnak akkor nincs mit tenned.

Én is jól elvoltam csajokkal úgy hogy volt párjuk de ez kb ennyi is lesz.

Megmondhatod neki, hogy te többet érzel iránta de lehetséges, hogy ezzel elüldözöd és nem keres többé téged azért mert nem akarja, hogy gyötrődj miatta.

Nincs mit tenni vagy elmondod vagy elfelejted, de ha ő nem szakít a mostani párjával akkor nincs nála esélyed.

2011. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szilvás buktát.


Amúgy meg nyelj egy nagyot és felejtsd el..most azt gondolod te hülye kommentelő mit nem tudod mit érzek...hidd el sokszor voltam így én is..felejsd el

2011. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!