Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme visszafogadni?

Figyelt kérdés
Három évig jártam együtt egy fiúval, megcsalt a lány "legjobb barátjával, kiderült, szakítottam vele. Egy hónapja történt,azóta nem eszem, nem alszom, olyan vagyok mint egy zombi:/. Nagyon szeretem, Ő is benne lenne az újrakezdésben, de egyszerűen nem tudom eldönteni mit csináljak, hiszen bármikor megcsalhat megint.
2011. szept. 9. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy újra átb@sz, ha visszafogadod.
2011. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy újra kezdd! Találsz jobbat...
2011. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát az biztos,hogy aki 1x megteszi megteszi 2.jára is főleg ha megbocsátassz..mert tudja h ugyis van visszaút s miért ne..:/ s sztem ezt teis tudod. Ha nem akarod még1x ezt átélni később akkor azt tanácsolom,hogy felejtsd el akkoris ha nehéz :(
2011. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
szegény srác :( tudom milyen szar lebukni,most már okultam a dolgokból most már nem fogok lebukni
2011. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác felejtős.Kár rá időt és energiát pazarolni,míg az idődet fecsérled,találhatnál nála ezerszer különbet is.

Gondolom,ezzel te is tisztában vagy a szíved mélyén,és jól tudod,hogy nem lenne ideális döntés.

2011. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szegény srác(:, kár hogy bevallotta.

A lány akivel megcsalt az én legjobb barátnőm is. Nem haragszom rájuk, csalódtam, azt hittem ennél tisztességesebb embereknek ismertem meg őket. Tudom hogy nem ideális döntés, próbálom elfoglalni magam, de olyan rossz, hogy már nem vagyok az élete része. Nem vagyok kapcsolatfüggő, tehát egy darabig nem lesz "jobb!

2011. szept. 9. 22:56
 7/8 anonim válasza:
43%
nézd ig yis ugy is bármelyk pasi meg csal ha nem tudsz élni fogd vissza bosszuból ne csald emg és ne bánd ha meg csal ha velled marad és más csajal is dug de velled mara d akor ne bánd sose értetem miért rugják ki a csajok a paist mert félre lépet tudom furán hangzik de elgyen öszinte meg értem ha meg csalt
2011. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Amazing ***** válasza:
100%

Vissza ne fogadd!

Én ezt játszottam a bnőmmel és végül úgy is szétmennétek.

Hidd el tapasztalat, ne pazarold el az éveidet egy ilyen emberre, mert nem érdemes.

19 F

2011. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!