Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál a pároddal, ha már nem vagy belé szerelmes?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, már babát is tervezünk, közös lakás stb. Csak éppen tudom, hogy már nem vagyok belé szerelmes, meg sokszor érzem, hogy én nem így akarom leélni az életem (kevés beszélgetés, nem igazán elégít ki szellemi, testi téren). Máskor pedig úgy érzem, hogy ez egy elég jó kapcsolat, nem szoktunk veszekedni, meg tudjuk oldani a konfliktusokat, nem csajozik, megbízható, olyan családapa-típus. Hozzátartozik még az is a képhez, hogy én egyedül nem tudnám fenntartani magam, mert nincs munkám. Te mit tennél?
2009. ápr. 21. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Állj a sarkadra, keress munkát, és ha nem akarod a kapcsolatot lépj ki belőle még mielőtt késő( pl ha jön a gyerek)
2009. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Egy idő után minden kapcsolatból eltűnik a szerelem, és átalakul valami mássá. Sokszor csak akkor vesszük észre, hogy mennyire hiányzik valaki, ha nincs melletünk.

Az az igazság, hogy mérlegelned kell, hogy elég-e a pasi lelki téren vagy a szexben. Ezt csak úgy tudod megtenni ha sok tapasztalatod van más pasikkal. Tehát ha van összehasonlítási alapod.

2009. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló? szerinted nem keresek munkát? Sajnos nem úgy megy, hogy hipp-hopp találok egyet. Másfél éve keresem.


Második válaszoló: ja, ezt nem tudom eldönteni, hogy ez természetes folyamat-e, és minden kapcsolatból ez lesz (mert ha igen, akkor ez messze jó kapcsoalt még így is), vagy van, akivel jó lehet még évek után is. Tapasztalatom van, meg olyan fiú is, akivel sokkal jobb volt anno, de nyilván valami hiba ott is volt, különben nem mentünk volna szét.

2009. ápr. 21. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Miért azt hiszed a szerelem örökké tart?Ebből is látszik h a nők nem a megbízható férfiakat szeretik,hanem a hazug nyalógépeket.Akkor jó ha hazamegy nagy nyáladzva h de szép vagy de szeretlek és 1 órával előtte még másnál volt.Ez kell nekik.Különben jobb is ha otthagyod,mert elég számítónak tűnsz,csak azért vagy vele mert 1edül nem élsz meg.Nem sokat veszít veled,hagyd ott.
2009. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami a kevés beszélgetést és kielégítést illeti, ez azért mindig két emberen múlik. Ha eleve el sem mondod neki (és _egyértelműen, világosan, nyíltan, kereken, nem csak utalgatva és célozgatva, jelezgetve_), mire vágysz, nem kéred, hogy változtassatok ezeken, akkor ne várd, hogy ő magától kitalálja.


(Persze ha mondod, de nem törődik vele, az egyértelmű mínuszpont neki)


Ami meg a szerelmet illeti, az idővel valóban lecseng, de soha nem is az a lényeg (az csak egy gyorsan kötő, és átlag 1-2 évig tartó biológiai ragasztó), hanem az, hogy alapjáraton hogy jöttök ki egymással, mennyire passzoltok össze, mennyi a közös bennetek, mennyire egészítitek ki egymást, stb. Ha ez mind adott és szeretitek is egymást (amúgy szeretettel), akkor az a lényeg.

2009. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
előbb-utóbb minden kapcsolatból elmúlik a szerelem. ha átveszi a helyét a szeretet, és egymás tisztelete, akkor célszerű továbbmenni házasság és gyerek irányába. ha úgy érzed, nem tudod vele leélni az életed, akkor hagyd ott.
2009. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!