Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Most akkor lehet még köztünk valami vagy nem?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akibe totál belezúgtam. Mikor uncsiméknál nyaraltam akkor találkoztam vele. Mivel vannak közös ismerőseink így elég sokat találkoztunk és beszélgettünk. Egy idő után elvonultunk kettesben és akkor még meghittebb lett a beszélgetés. És akkor megcsókolt. Ezután egy nappal én hazajöttem. Azt hittem nem találkozok vele többet. De utána mégis, hiszen volt 1 rendezvény ahova mindketten meg voltunk hívva. Ott ismét elkezdtünk beszélgetni és akkor újból megcsókolt nem is egyszer. Meg átölelt mikor előtte álltam, és kézen fogva kísért el uncsimékig (ők ott laknak nem messze). Azóta nem találkoztunk, de szinte minden nap beszélünk. A barátja azt mondta, hogy ne reménykedjek mert nem menne bele 1 távkapcsolatba. De akkor most mit csináljak? Kérdezzek rá nála, hogy akkor most akar-e valamit vagy tényleg nem? 14/L
2011. szept. 9. 19:10
 1/1 DakotaDamon ***** válasza:
Kérdezz rá.
2011. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!