Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen pasi? Lent többi

Figyelt kérdés

szerintem ez nem túl nagy elvárás,csak annyi hogy szeressen és hogy ne csaljon meg!de létezik ilyen pasi ? : ne legyen számítógép függő,szeressen sétálgatni,biciklizni vagy csak leülni a szabadba beszélgetni pl.: parkba, rendes,normális,ne nagyon szeressen bulizni(ezt úgy értem hogy ne mindig a bulizó helyeken üljön)ne cigizzen-drogozzon és ne igyon! van ilyen pasi??

14/L


2011. szept. 9. 18:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Van, csak két és félszer annyi idős vagyok, mint te...
2011. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok:$:D Kivéve az ivást..persze mértékkel...
2011. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Igen, létezem! Bár az a kérdés, hogy van-e ilyen lány?

17/F

2011. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én mondjuk BPn lakom,és elég sokat gépezek.Azonban amint hív valaki valahova megyek is,nincs olyan hogy "nem mehetek MERT MUSZÁJ GÉPEZNEM".Biciklizni is szeretem,és nem hiszem hogy megcsalnék bárkit.Kb életemben ha megkínáltak pár szállal volt hogy elszívtam egyet,de már fél éve nem ,és szerintem nem is fogok.Nem vagyok "bulizós",de azért néha ilyen iskolai rendezvények után 1-2pub volt már.
2011. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
10 éve dohányzom. De a többi része stimmel. Csak gyerek vagy hozzám. 25/f
2011. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Igen, én pl. pont ilyen vagyok. Szeretek sétálni, biciklizni(bár az most pont nincs..:D), leülni a szabadban is(csak nem mind1 hol), sportolni + ami jól esik, pl. ha mozogni támad kedvem én kosárlabdázom általában. Nem dohányzom, és kimondottan taszít a sok divatpiás barom. Max sört iszok, azt is mértékkel. Számítógép függő... Hát ez pár éve még illett volna rám, most már maximum csak akkor ülök a gép előtt ha rohadtul nincs semmi dolgom és megöl az unalom. (mint pl. most..:/).Drogozni életemben nem drogoztam, nem is áll szándékomban. Már csak azért sem mert (nagyképűen hangzik, nem érdekel, inkább erre legyek büszke, mint arra, hogy melyik árokban aludtam seggrészegen) tisztában vagyok vele, hogy milyen eszem van, és nem áll szándékomban hasonló szarokkal ezt tönkre tenni. Ismerek olyan embert, aki sokáig füvezett, most már ha épp tiszta sem tudja mit beszél olyan szinten van.


Szóval igen, van ilyen. Hülyék az emberek. A lányok elkurvulnak, mert azt hiszik, ezzel tetszenek a fiúknak (végülis, ha csak 1 éjszakás kalandot akarnak akkor hatásos), a fiúkból meg bunkó piás barom lesz, mert úgy gondolják ez tetszik a lányoknak. Ilyen világban nem könnyű egymásra találnia két normális embernek. Légy büszke rá, hogy 14 évesen nem a tipikus "húdeberúgokcigitszívokéstöbbfasztfogtammintkilincsetmertezamenő" tinik közé tartozol. Manapság elég ritka.


Nagyon szeretnék már egy ilyen normális gondolkodású barátnőt. Sajnálom, hogy nem vagy pár évvel idősebb. :(


18f

2011. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Igen, van :) Én is ilyen vagyok.:) Bár néhány éve már dohányzom, ugyanakkor a drogokat messzire elkerülöm. A bulik (már amennyiben a ma megszokottá váló, a tizenévesek orgiájába ácsapó dolgokra gondolsz) kifejezetten taszítanak. Egy jó koncert viszont bármikor jöhet. Alkoholt csak kivételes esetekben (összejövetelek, régi osztálytársakkal való találkozáskor) fogyasztok.

21/F

2011. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
javítva: átcsapó
2011. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Van, de lehetnél 2-3 évvel idősebb :(((
2011. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy ilyen sokan válaszoltak! :)

19:35 igazad van:)


én nem vagyok kurv@ és nem érdekel a középpont...

és jó tudni hogy vannak ilyen pasik is ezen a világon...

de am nyugodtan írthattok privit :)

2011. szept. 9. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!