Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hát az van, hogy új suliba kerültem és osztálytársam lett egyik régi barátnőm.. Akinek én a volt pasiával régebben együtt voltam. A pasi is abba a suliba jár.. már nincsenek együtt de mindennap megkérdezi a pasi hogy mitcsinál suliba, kikkel beszél stb.. a lány:)

de azért a pasi közeledik hozzám,minden reggel velem jön suliba.. hívogat.. jön utánnam stb.. ma megkérdezte suliba hogy mi volt ma suliba mitcsinált a bnőm, erre félórával ezelőtt felhív hogy ugyanezt megkérdezte, szerintem csak egy ürügy volt, csak hogy felhívhasson..

Meg egyébként mindenki azt hiszi hogy együtt vagyunk, teljesen úgy viselkedik velem.. mindenről tudni akar, féltékenykedik.. stbstb.. a barátnőm nem is haragudna meg ha összejönnénk, viszont nekem kicsit ciki lenne :S

16/L


2011. szept. 9. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ne hívogasson és nem akarsz tőle semmit!
2011. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
100%
és én ezt végigolvastam.....
2011. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a barátnőm nem haragszik rám helóó... ő örül ennek hogy én jóba vagyok a pasival, de ők viszontnincsenek jóba.. a pasi meg hozzám közeledik.. és azt mondják sokan, hogy ez csak egy ürügy..mármint hogy mindig a volt csajáról kérdez..
2011. szept. 9. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy még mindig szereti a volt csaját ? és érdekli hogy túltette-e magát már rajta.
2011. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát de nekem barátnőm fontosabb, és én nem vagyok közvetítő, hogy elmondjam hogy mitcsinál a csaj suliba, és kivel beszél.. lehet van benne valami hogy szereti, de akkor nem értem hogy miért füzöget engem?:) mert nagyon jól tudja, hogy a a csaj már nem szereti.. nem is beszélnek.. meg semmi.. és egyébként mondtam már a pasinak hogy hagyjon békén.. mert egy barátnőt nem akarok "elveszteni" egy pasi miatt:)
2011. szept. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!