Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítanál meg egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítanál meg egy srácot, aki? (nem a 'van barátnője' kategória)

Figyelt kérdés

osztálytársam, 3 éve ismerem, flörtölünk, kedvesen oltogatjuk egymást és szinte bárki aki ismer bennünket először azt hiszi együtt vagyunk, mert kívülről teljesen az jön le. aztán csodálkozik, hogy nem, merthogy annyira összeillenénk. de a pasinak van egy elmélete, hogy nem akar semmi komolyat(nem konkrétan tőlem) az egyetem végéig, merthogy 'bulizni' akar. ezért csak nagyon rövid kapcsolatai vagy csak egyéjszakás kalandjai vannak... engem pedig annál jobban tisztel. de valahogy tudom, hogyha mégis összejönnénk ő megváltozna. szóval, hogy próbáljam 'elcsábítani'?:)


17l


2011. szept. 9. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha kettesben maradtok smár. Kapásból, szó nélkül. Nem lesz több kérdésed az tuti...
2011. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
89%
megszívnád.ha bulizni akar,egyéjszakás kalandjai vannak akkor hamar rád fog unni mégha össze is jöttök.egy pasi 25 éves koráig gyerek,addig ne is várj komolyat tőle.
2011. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ááá akkor miért van az hogy én már több éve komolyra vágyom.

18f

2011. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyot tévedsz,és naiv vagy.Ő ugyanis akkor sem változna meg,ha összejönnétek.Amíg Ő nem nő fel,addig Te nem fogod tudni megváltoztatni,akkor sem,ha vért izzadsz.

Persze ha magadnak szeretnél könnyeket és fájdalmat okozni,akkor hajrá!...

Egyébként igazat adok az előzőnek,kiegészítve azzal,hogy sok pasi még 30 felé is egy nagyra nőtt gyerek,akivel kínlódni kell,míg igazán felnő,vagy pedig fel sem nő.Szóval ennyi idősen túl sok érettséget és komolyságot tényleg ne várj tőle. 24/N

2011. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"TOMAtm válasza:"


EEEEEEEEE a válasz rossz.

Kiestél, egyes, ülj le.

2011. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TOMAtm ***** válasza:
100%
temácsak tudod főnök....
2011. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"valahogy tudom, hogyha mégis összejönnénk ő megváltozna"


Ezt mégis honnan tudod? Tipikus, majd mellettem megváltozik baromság, aztán mégsem és majd jössz vissza rinyálni, hogy minden férfi egy szemét.

Ha kijelentette, hogy neki nem kell komoly kapcsolat, akkor ezt miért nem tudod felfogni? Az nem az nem. Hiába fogsz bármit is csinálni, max egy dugásra leszel jó. Feltehetőleg csak azért kell, mert elérhetetlen. Ha ő is komolyan gondolná, már nem kellene annyira.

Azt pedig hagyjuk már, hogy a pasik gyerekek 20 felett is, mert a csajok sem jobbak semmivel.

2011. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

"hogy sok pasi még 30 felé is egy nagyra nőtt gyerek,akivel kínlódni kell,míg igazán felnő,vagy pedig fel sem nő.Szóval ennyi idősen túl sok érettséget és komolyságot tényleg ne várj tőle."


Ti nem szeretitek az általánosítást, de azért kijelented, hogy minden férfi gyerek, akivel kínlódni kell, míg felnő, sőt van aki fel sem nő. Ez aztán kib.szott érett és értelmes hozzászólás volt komolyan.

Ha ilyen gyökér vagy, vegyél egy háziállatot, aki felett anyáskodni kell, mert nem való neked pasi.

2011. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezés egyes!

Nem azt írtam,hogy MINDEN pasi,hanem azt,hogy sok pasi.Kinek nem inge,nem veszi magára!Ennyi.

Azzal meg gondolom egyet értesz,hogy a kiscsaj nem fogja megváltoztatni a pasit,mert amíg ő maga nem akar változni,addig az ügy halott.

Végezetül:ne egymást támadjuk és minősítsük ismeretlenül,név meg arc nélkül ez elég gerinctelen dolog.

Köszi!

2011. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel teljes mértékben egyetértek, de nem értem, hogy miért gyerekes az, aki nem akar kapcsolatot és csak dugni akar.
2011. szept. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!