Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb LÁNYOK miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb LÁNYOK miért csinálja?

Figyelt kérdés

Egy fiatalabb lányról van szó.....

én pár évvel idösebb vagyok, amikor együtt vagyunk nincs semmi baj kíván is, ám amikor beszélünk telo,msn......

akkor néhanéha ugy érzem mintha nem lenne semmi érzése, és ilyenkor elhatározom hogy hagyom is rá a megbeszélt találkánkat összeülnék haverjaimmal sörözni...... erre engesztelöen kétségbeesetten kérdezi hogy miért nem akarok vele lenni

Az az igazság h ien fiatal barátnőm még nem volt és nem tudok rajta eligazodni, miért csinálhatja ezeket, megyek is egyetemre vissza, legtöbbször ugy érzem hagynom kéne az egészet.....


2011. szept. 8. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2011. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

de a lényeget hagyod ki az egészből baszod.

hány évesek vagytok?

2011. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azzal nem is szokott gond lenni, még a részéről erősebb, van amikor egyszerűen csak vele lennék vele ébredni ölelni.....
2011. szept. 8. 20:07
 4/13 A kérdező kommentje:

elég legyen annyi hogy ö 18 alatti.....

én meg már elmultam.....

2011. szept. 8. 20:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Fél, hogy ki akarod használni.
2011. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

háát ez előfordul én is fiatalabb vagyok a barátom idősebb, és nagyon rosszul esik mikor a haverját választja helyettem, de aztán megprobálom ugy mond feldolgozni : D

én is elég érzékeny vagyok, lehet h ő is, a telo meg msn az nem olyan mintha együtt lennétek : ) de ha komolyan rosszabb a dolog akkor válaszd az egyetemet! mert a nő még ha elmegy lesz másik, de az egyetem.. nem lezs másik!:D

2011. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hagyd a pic.sába egy 15 éves kis hülye ribanc félre fog bacni.......
2011. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

egyetemet nem akarom abbahagyni semmiképpen sem , nem ez a gond, csak hogy érdemes e ugymond megtartanom hazaautoznom minden hétvégén mer nem 1 köpésre van.....

nem tudok néha eligazodni rajta, attol függetlenül beleszerettem és itt a baj, pedig még azt sem mondhatnám h annyival érettebb lenne a koránál persze testileg az csak néha a viselkedése kifürkészhetetlen

2011. szept. 8. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
az összes kisp*csa ilyen nem lehet rajtuk kiigazodni uh ne is próbáld megérteni hanem keress egy érettebb csajt magadnak ember
2011. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehe, h telefonba rosszabbul hallod a hangsúlyt, meg ilyenek. Msn-en sem hallod a hangját, nem tudod, h mit gondol pontosan. Ha együtt vagytok, és akkor minden jó, akk nincs semmi baj vele..
2011. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!