Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktatok kimutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok kimutatni parotok iranti szerelmeteket?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minden egyes cselekedetemmel.
2009. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hanemis mindig szóval,akkor tetekkel.Próbálom csodálatossátenni az együtt töltött éjszakát,még akkor is,ha reggel a baba miatt korán kell kelnem.A gyerekek lefürdetése után közös fürdés,romantikus vacsi,egy pohár bor.Elkészítem a kedvenc ételét/nála a spagetti a nyerő/.Mindig valami spontán dolog,amiről éppen tudom,hogy a kedvében járnék.
2009. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Homlokpuszi, megsimogatom az arcát, beletúrok a hajába :) és még sok minden más...!

21/L

2009. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Főzök neki finomakat, amit szeret. Nem keltem fel hamarabb, ha éjszakás, pedig sokszor szeretnék már vele lenni. Rengetegszer elmondom neki, hogy szeretem (és ő is). Gyengéden érek hozzá. Puszilgatom :).

(5 éve együtt)

2009. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Simogatom a fejét (majdnem kopasz), a nyakát, hozzábújok. Főzök neki, melegítek neki amikor este hazajön. Igyekszem a kedvébe járni (nem rabszolga-stílusban). Érdeklődök róla, a munkájáról, szeretem, ha megosztja velem a gondolatait. És még ezer módon...
2009. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat beszélgetek, érdeklődök hogy hogyan telt a napja, hozzábújok, sokszor megérintem (pl. ha csak elmegyek mellette akkor is megsimogatom), hozzábújok,

de az a legjobb amikor alvás közben hozzábújhatok, vagy ő átölel (nem egész éjszaka, mert azért csak kényelmetlen).

próbálok a kedvében járni, meglepem valamivel (nem kell nagy értékűre gondolni, pl megveszed a kedvenc csokiját a boltban)

Egyszerűen fogalmazva figyelsz rá!

2009. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
simogatás, ölelés, puszilgatás, csókok, ahogy nézek rá, hogy folyton vigyorgok mellette, látja boldog vagyok és törődöm vele az fél siker. Finom kajcsival próbálom levenni a lábáról, vagy csinos akarok lenni előtte, akkor tudja, hogy miatta vágódom be, mert fontos nekem. Féltékenységgel is ki lehet mutatni a szeretetet, ajándékkal, vagy ha mondod neki :)
2010. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!