Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan lehetne fiúm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan lehetne fiúm?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy lehetne barátom, én már mindennel próbálkoztam de semmi. 13 vagyok. Tudom még bőven ráérek stb...

Nyugi mindenkinek én nem vagyok olyan lány aki már szexben gondolkozik, még nem is csókolóztam én nem is tervezem a közeljövőben. Lehet hogy velem van a baj ??


2011. szept. 3. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Még ráérsz. Babázz, ugrókötelezz, és várj ezzel még pár évet.
2011. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak 13 vagy, nem kell rögtön problémát csinálni abból, hogy még nem volt barátod. Én 19(/F) vagyok és már majdnem betöltöttem a 18-at, amikor barátnőmmel összejöttünk és boldogok vagyunk azóta is. :) Ne sürgesd a dolgot, még ráérsz.
2011. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ügyesen és okosan. Ha a saját korodbeli fiúknál akarsz sikert aratni akkor az nem fog menni még nem olyan érettek. Ha idősebbeknél akkor ahhoz már az első mondatom érvényes. Ehhez nincs praktika majd egyszer össze jön!!
2011. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom az ugróiskolát és a barbizást.
2011. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
szia! Én szívesen megismernélek tégedet! Írj ittlevelet és ott megismerkedünk!
2011. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
amúgy 15 ÉVES FIÚ VAGYOK
2011. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
xDD
2011. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
komolyan??
2011. szept. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!